Galatasaray-Fenerbahçe maçı ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mert hakanı sizin takımda tutmanız hata mert hakan gibi boş adamları göndermeniz lazım.

Melo da tahrik etmeye oynayan bir oyuncuydu. Efsane edildi. Demek ki burası böyle bir lig.
Keşke sportmenliğiyle kalitesiyle anılan bir lig olsa. Leverkusen'ın şampiyonluk postunu bütün lig tebrik etti. Bir gün biz de medeni olabilsek keşke. Ama ortadoğu ülkesi olduğumuz sık sık kanıtlanıyor.

İşin sonuna gelirsek keyifsiz bir maçtı. Galatasarayın bu maçı kaybetmesi tam bir fiyaskoydu zoru başardı. Sonucunda da fener kazandı.

Fenerli olarak aşırı şaşırdım. Bu konuya GS nin 4 1 alacağını düşündüğümü yazdım ama Djiku kırmızı yedikten sonra zaten tüm umutlarım bitmişti. Diyecek söz bulamıyorum sadece kırmızı kart yanlıştı demek istiyorum iyi akşamlar.

Fener'in oyun anlayışına bağlı, zamana oynamazlarsa, adam sakatlamaya çalışmazlarsa ve korkak gibi kapanmazlarsa 6-0'ın rövanşını bekliyorum. Biraz uçuk oldu ama daha gerçekçi bir tahminle bol gollü bir maç bekliyorum.

Fenerbahçe küçük takımlara karşı maçı öldürmeden topunu oynamayı biliyor. Ama kendinden güçlüye korkak oynuyor. Ve yine aynı oyunu sergileyecek gibime geliyor. Umarım yanılırım.
6-0 rövanş geldi kanzi.

Bruce Wayne ne değişik adamsın kardeşim maçtan önce tahmin yapmışım maçla ilgili şimdi gelip dislike atıyorsun.

Mert hakanı görünce direkt beğenmemeye bastım beğenmediğim şey senin yorumun değildi al beğeniyim istersen.
Yo hayır, beğenmene gerek yok. Geri de çekebilirsin. Kimsenin beğenisine ihtiyacım yok.

Kg veya gol sayısı da tutmamış ondan attım. Ama seninki yine normal tahmindi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı