Galatasaray-Fenerbahçe maçı ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Wlixe benim bildiğim Okan Hoca Konya'ya kırmızı kart jokerini kullanıp şans golüyle şampiyon olur.
Biz Fenerbahçe değiliz, jokerlere ihtiyacımız yok.
2 takıma da beraberlik yetiyor zaten, Konya 1 puanla küme düşmekten kurtuluyor, Galatasaray da 1 puanla şampiyon oluyor.
Konyaspor, Ali Koç babaları fonlamadığı sürece hiç bir şey yapamaz.

@Wlixe niye yenmesin ki fırsat varken takım için çok olumlu olur. Bence ihtiyacınız baya var çünkü Fenerbahçe 11 kişi derbi bitirmiyor. Torreira kurnazlık yapmasa tarihi fark geliyodu.

Biz fenerbahçe değiliz, jokerlere ihtiyacımız yok.

Ne🤣 daha yeni joker kullandınız🤣

Büyük takımın hayali kupa kazanmak küçük takımın hayali büyük takımı yenmek olur diyolar doğruymuş.
1716219477877.png

O kırmızı kart doğruydu bu arada.
Screenshot_20240520-184120.png

Son düzenleme:
Üstteki mesajımı oku, her şeyi tekrar tekrar söylemekten bıktım. Fenerlilere konuşmak duvara konuşmak gibi resmen.

Biz Fenerbahçe değiliz derken, Fenerbahçe'nin şike yaptığını iddia ediyorsun. Yanlış mıyım? Eğer böyle bir iddiada bulunuyorsan, tepki yiyeceğini göz önünde bulundurarak önceki mesajda her ne demişsen onu tekrarlaman gerek.

@Wlixe niye yenmesin ki fırsat varken takım için çok olumlu olur. Bence ihtiyacınız baya var çünkü Fenerbahçe 11 kişi derbi bitirmiyor. Torreira kurnazlık yapmasa tarihi fark geliyodu.
Ne tarihi farkı ne anlatıyorsun sen hala? Kırmızı kart gören savunma oyuncundu senin, santrfor falan değil.
Bulduğun golü de zaten Köhn'ün hatasıyla şansa bala attın, golü attıktan sonra da 25 dakika boyunca faule yatıp top oynatmadın.
Attığınız golde de faul olduğu konuşuluyor, sütten çıkmış ak kaşık değilsiniz. 😃

Biz Fenerbahçe değiliz derken, Fenerbahçe'nin şike yaptığını iddia ediyorsun. Yanlış mıyım? Eğer böyle bir iddiada bulunuyorsan, tepki yiyeceğini göz önünde bulundurarak önceki mesajda her ne demişsen onu tekrarlaman gerek.
Neden tekrar yazayım arkadaş, 2 sayfa geri gidip okuyamıyor musun?

Tepki yiyecekmişim ya, tüh. Korkudan titriyorum. 🫠

@Wlixe orta sahada fred tek kaldı atılan oyuncunun mevkisi önemli mi sence? Sonrasında fredin golü iptal edildi. Kung pozisyonu kırmızıydı torreia Kerem Demirbay Barış kart bile göremedi. Golde faul namına hiçbir şey yok temas bile etmemiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı