Galatasaray ilk 11 nasıl olmuş?

Kadroya daha bakmadım ama Van Dijk konusunu okuduktan sonra acaba mı demeniz bile büyük saçma. Galatasarylıyım, Mane gelebilir fakat Van Dijk kariyerinin zirvelerinde, sakatlıktan çıkıp yeni yeni form tutmuş biri olarak, Liverpool ile Şamp. Ligi oynamak varken neden Galatasaray tercih etsin :D

Edit : Kadroya baktım da, Kaan Ayhan'ı sağ bek olarak gördüm o da beni ayrı koparttı. Şampiyonlar Ligine gidecek takımın sağ beki kesinlikle olamaz. Uefa bile olamaz, max konferans ligi. Ama daha çok koptuğumsa Abdülkerim ile Kaan'ın arasında Van Dijk görseli oldu :D
Buradan gördüm hocam

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-17-15-15-26-986_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-05-17-15-15-26-986_com.instagram.android.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 24
Kadroya daha bakmadım ama Van Dijk konusunu okuduktan sonra acaba mı demeniz bile büyük saçma. Galatasarylıyım, Mane gelebilir fakat Van Dijk kariyerinin zirvelerinde, sakatlıktan çıkıp yeni yeni form tutmuş biri olarak, Liverpool ile Şamp. Ligi oynamak varken neden Galatasaray tercih etsin :D

Edit : Kadroya baktım da, Kaan Ayhan'ı sağ bek olarak gördüm o da beni ayrı koparttı. Şampiyonlar Ligine gidecek takımın sağ beki kesinlikle olamaz. Uefa bile olamaz, max konferans ligi. Ama daha çok koptuğumsa Abdülkerim ile Kaan'ın arasında Van Dijk görseli oldu :D
Hocam aslında sağ beke Kaan Ayhan'ı koymayacaktım ama Pedro Malheiro adındaki sağ bek yoktu Sporx'te şimdi diyeceksiniz ki Sacha Boey neden değil?
1.Adam Bayern'e gitti neden Galatasaray'a geri gelsin.
2.Adam ilk maçında sakatlandı sonra yine sakatlandı
İyi günler.

Yani takıma Van dijk mane gelmiş ama sağ bek Kaan ayhan :)

Yalancı demedim, sadece gördüğünüz her şeye inanırsanız, gerçek hayatta çok yıpranırsınız.
Ayrıca Van Dijk 32 yaşında seneye sözleşmesi bittiğinde 33 yaşında olacak.

Yani takıma Van dijk mane gelmiş ama sağ bek Kaan ayhan :)
Hocam aynısını soran yukarıdaki arkadaşa cevap verdim okursanız sevinirim ayrıca Kaan Ayhanda kötü değil ayrıca.

Edit:Kadroyu düzelttim şimdi nasıl?

Screenshot_2024-05-17-15-22-16-847_com.android.chrome.jpg

Ofansif orta sahaya Messi arkasına De Bruyne Rodri ve forvete de Mbappe ekleyelim hocam isterseniz.
Kardeşim ne demişim? Doğruysa demişim değil mi? Ayrıca ben bunları The Sun,Fotomaç,The Mirror sitelerinden gördüm yalansa yalan değilse değil Allah Allah sanki biz diyoruz getireceğiz diye bu söylentiler üzerine ilk 11 kurdum (nasıl olduğunu sordum) sen dalga geçip yok Messi,Rodri,De Bruyne falan cart curt şaşırtmadı. 🥱

Son düzenleme:
Van Dijk mı? 🤣 Yanına Ruben Dias'ı da koyalım taş gibi savunma hattımız olsun. Şakayı bir kenara bırakırsak adam Liverpool'da kalacağını açıkladı birkaç ay önce. Seneye sözleşmesi bitse bile büyük ihtimalle Arabistan'a bol sıfırlı bir transfer yapıp futbolu bırakır, bize düşmez.

Liverpool'dan ise Thiago, Matip gibi at olsa vurulur derecede sakatlık geçmişi olan oyuncuların sözleşmeleri bittiği için ligimiz takımlarının ilgisini çekeceğini düşünüyorum, umalım da bize gelmesinler.

Galatasaray'a ise minimum 4 tane kesin transfer gerekiyor, yaşanacak olan muhtemel ayrılıkları da hesaba katarsak bu sayı 9'a bilemedin 10'a yükseliyor. Icardi'nin alternatifi, 8 numara, Torreira'nın yedeği ve sağ bek kesinlikle alınmalı.

Van Dijk mı? 🤣 Yanına Ruben Dias'ı da koyalım taş gibi savunma hattımız olsun. Şakayı bir kenara bırakırsak adam Liverpool'da kalacağını açıkladı birkaç ay önce. Seneye sözleşmesi bitse bile büyük ihtimalle Arabistan'a bol sıfırlı bir transfer yapıp futbolu bırakır, bize düşmez.

Liverpool'dan ise Thiago, Matip gibi at olsa vurulur derecede sakatlık geçmişi olan oyuncuların sözleşmeleri bittiği için ligimiz takımlarının ilgisini çekeceğini düşünüyorum, umalım da bize gelmesinler.

Galatasaray'a ise minimum 4 tane kesin transfer gerekiyor, yaşanacak olan muhtemel ayrılıkları da hesaba katarsak bu sayı 9'a bilemedin 10'a yükseliyor. Icardi'nin alternatifi, 8 numara, Torreira'nın yedeği ve sağ bek kesinlikle alınmalı.
Al sana kaynak.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-17-15-15-26-986_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2024-05-17-15-15-26-986_com.instagram.android.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı