Galatasaray Rizespor Maçı

Yuuji

Terapat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Arkadaşlar, Galatasaraylı ne kadar var ve fanatik bilmiyorum. Ama ben Galatasaraylı ve fanatiğim. Şampiyonluk için en önemli kozumuz olan Fernando Muslera bilerek sakatlandı. Hakemler bilerek, faul, penaltı hiç bir şey vermedi. Ne diyebilirim, ben bugünden sonra Şike ne demek bir kez daha anladım. Düşünceleriniz nedir?

Fenerbahçeliyim ve maçı izlemedim ama Muslera'ya çok üzüldüm. Çok iyi bir kaleciydi ve kötü bir hareketine denk gelmemiştim. Umarım en kısa zamanda iyileşir.
Şampiyon olmak umrumda değil. Bunu konuya dökecek değilim. Burada başka takımlı olan arkadaşlar da var tabi. Lakin Türk futbolunun gerilemesi göstergesidir bu. Bilerek yapıldı.

Hayatımda en üzüldüğüm futbolcular, Alex'in vedasındayken ve Muslera'nın bugünkü sakatlanışıydı.

Ama şahsen bunun olduğunu düşünmüyorum. Kontrolsüz ama kasti olmayan bir müdahale gibi geldi bana.
Her ne olursa olsun, umarım iyileşir. Bu konuda daha fazla yazmak istemiyorum, iyilik dileyenler için teşekkürler.

Şampiyon olmak umrumda değil. Bunu konuya dökecek değilim. Burada başka takımlı olan arkadaşlar da var tabi. Lakin Türk futbolunun gerilemesi göstergesidir bu. Bilerek yapıldı.
Şu an merak ettim ve maçın genel özetini bulursam izleyeceğim. Biliyorsanız linkini alabilir miyim? Muslera çok iyi bir kaleciydi. Gerçekten Fenerbahçe'ye gelmesini isterdim. 🤣

Bugün şüphesiz maç çok kötü yönetildi. Bir penaltımız verilmedi, bize verilen ilk penaltı yanlış karardı. Tamam, kötü oynadık ama bu kadar da olmaz. Geçen sene ilk yarısında da hakem hataları vardı.

Arkadaşlar, Galatasaraylı ne kadar var ve fanatik bilmiyorum. Ama ben Galatasaraylı ve fanatiğim. Şampiyonluk için en önemli kozumuz olan Fernando Muslera bilerek sakatlandı. Hakemler bilerek, faul, penaltı hiç bir şey vermedi. Ne diyebilirim, ben bugünden sonra Şike ne demek bir kez daha anladım. Düşünceleriniz nedir?

Muslera sakatlandı mı? :(

Geri
Yukarı