Satıldı Galax GTX 1060 Exoc 6 GB ekran kartı

Tonyukuk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar ürün Teknobiyotik.com'dan 29 Kasım 2017 tarihinde sistem içerisinde alınmıştır. Kutusu durmaktadır, garantisi 29 Kasım 2019 tarihinde bitmiştir. RTX 2060'a yükseltmek istediğim için satıyorum. Elinde 2060 olup da para ihtiyacından satmak isteyen olursa da takas düşünülür. Ürün için 900 TL istiyorum. Ürün para hesaba yattıktan sonra kargoya verilir. Güven problemi yaşayan arkadaşlar buradan ve buradan daha önce sattığım ürün linklerine bakabilir. İletişim için WhatsApp:

Son düzenleme:
Laptop almamış olsaydınız seve seve 50 TL üzerinde anlaşırdık 😂 Daha önce satış yaptığım ürünlere bakarsanız aslında ürünleri uygun fiyata verdiğimi görebilirsiniz. Alan arkadaşlardan da çok şükür hiçbir olumsuz geri dönüş almadım. Sahibinden ve Letgo üzerinden de satışa koydum,1000-950 TL veren biriyle anlaşırım diye düşünüyorum. Ayın 29'una kadar süremiz mevcut, hayırlısı olsun diyelim :)
İşlemci satıyormusun bir arkadaşım işlemci arıyor.

Şu eski işlemcimi satabilsem bi tane alıcam bunlardan ama satamadım bi türlü.

Ürün Vatan Bilgisayar kapalı olduğu için geçen gün Whatsapp'tan yazan arkadaşa satılamamıştır. Şu an aradığım kartı ve güç kaynağını temin ettiğim için tekrar satılıktır. Ürünün detaylı fotoğrafları ve videoları mevcuttur. Whatsapp üzerinden yazılırsa gönderilir.

Ürün Vatan Bilgisayar kapalı olduğu için geçen gün Whatsapp'tan yazan arkadaşa satılamamıştır. Şu an aradığım kartı ve güç kaynağını temin ettiğim için tekrar satılıktır. Ürünün detaylı fotoğrafları ve videoları mevcuttur. Whatsapp üzerinden yazılırsa gönderilir.
Merhaba, ürün için 500w 80+ yeterli olacakmıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı