Galax GTX 960 EXOC Alınır mı ?

Şu da size yardımcı olabilir.
kRM2B.jpg

Peki Galaxy yerine Gigabyte alsam nasıl olur. Gigabyte Windforce OC 690TLydi sanırsam. Gigabyte Windforce MSI Twinfrozr V performansı verir mi ?

Hacı iyi söylüyon güzel söylüyonda 100TL fark var arada. 100 TL'ye değecek bir farka benzemiyor yani şimdi bildiğim kadarıyla Gigabyte Windforce gayet güzel bir soğutma sergiliyor. En iyi GTX 960 Soğutması Gıgabyte G1 Gaming seçilmiş yanlış bilmiyorsam. Buda onun 1 alt modeli yani o kadar kötü olacağını pek sanmıyorum. 120W tüketicek olan bir karta Windforce olur bence. Yani bu kartı şöyle düşünebilirsiniz Asus GTX 960 Strix'in alt modeli Asus DirectCU II ya işte buda Gıgabyte G1 Gaming'in alt modeli Gıgabyte Windforce. Bence yeterli olucaktır sizin yorumlarınızıda bekliyorum.

GALAX'ın türkiyede pek bir desteği yok ancak alırsanız çok kaliteli bir markadır. Amerika'da en çok üretilen marka ekran kartları GALAX'tır.

@srenkenstein hız farkları önemli değil onu kendim de overclook ederim şuan benim için önemli olan soğutma. Soğutması iyi olursa 1450MHz overclook yapıp öyle kullanasım var. Bu yüzden Gigabyte Windforce ne kadar iyi onu soruyorum. Birde yöneticilerden moderatörlerden cevap gelse biraz daha iyi karar vericemde karar veremedim şuan Galax'ı birazda olsa aklımdan çıkardım Gigabyte Windforce'se yöneldim. Gigabyte Windforce hakkındaki yorumlarınız nelerdir ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı