Elektronik Galax RTX 4080 40.999 TL!

Super modeli 42.999, 00 TL. Alınır mı? Acaba? Uzun süre götürür mü beni? RGB ve super çok fark ediyor mu sizin paylaştığınız ile? @waltmeisterrr @Braymm

@Mazotçu

Hocam düşünmeden alabilirsiniz, kaliteli kart. Ben kullanıyorum bir endişeniz olmasın. Ab'de kfa2 olarak satılan bilindik bir marka. 2 yıl birebir değişim de var gaming.gen üzerinden alırsanız. Cw yok, 4 fanlı çok serin çalışan bir model.

RGBsiz 41.999
Evet hocam bunu da gördüm. SUPER in herhangi bir avantajı var mı düz modele göre?

Hocam düşünmeden alabilirsiniz, kaliteli kart. Ben kullanıyorum bir endişeniz olmasın. Ab'de kfa2 olarak satılan bilindik bir marka. 2 yıl birebir değişim de var gaming.gen üzerinden alırsanız. Cw yok, 4 fanlı çok serin çalışan bir model.
Vermiş olduğum linkteki ürünü mü kullanıyorsunuz ? 4. fan nerede acaba :)

Evet hocam bunu da gördüm. SUPER in herhangi bir avantajı var mı düz modele göre?

Kartın arka plaka tarafında bir fan daha görünüyor. Muhtemelen havayı dışarı üflüyor bu şekilde. İçeride üflese baya havalı bi karta benziyor, güzelmiş.

Super modeli 42.999,00 TL. Alınır mı acaba? Uzun süre götürür mü beni? RGB ve SUPER çok fark ediyor mu sizin paylaştığınız ile? @waltmeisterrr @Braymm

@Mazotçu

4080 ve 4080 Super özünde hemen hemen aynı kart aralarında ki fark çok az (frekansta az yükselme, 500 kadar daha fazla CUDA, 4 fazla RT çekirdeği, 16 kadar fazla tensör çekirdeği.) Bu kartın asıl pazarlanma sebebi sözde 200 dolar daha ucuz olması ama bizde öyle bir durum yok ne yazık ki.

Arada ki iki bin liralık farkı verip vermemek tamamen sizin gönül rahatlığınıza kalmış. 4. fan'ı da arka plakaya takıyorsunuz soğutmasıyla muhteşem bir kart Galax sizi hiç bir şekilde üzmez.

Evet hocam bunu da gördüm. Super in herhangi bir avantajı var mı düz modele göre?

Vermiş olduğum linkteki ürünü mü kullanıyorsunuz? 4. fan nerede acaba :)

Tam olarak 4. fan bu şekilde ve çıkarılabiliyor. Egzoz fanı görevi görüyor.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-03-22 saat 04.26.56_54bd8059.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-03-22 saat 04.26.56_54bd8059.jpg
    110,7 KB · Görüntüleme: 78

1711089265628.png

Düz 4080 41K. Bu durumda SUPER +1K, RGB +1K.

Super performans farkı az ancak 2. elde vs algı olarak daha iyi olacaktır.

1K için ben SUPER tercih ederdim.

Diğer bileşenler RGB ise ve kullanılıyorsa RGB tercih edilebilir yoksa gereksiz.

İlgi ve alakanız için teşekkürler arkadaşlar. 🙏🏼

Tam olarak 4. fan bu şekilde ve çıkarılabiliyor. Egzoz fanı görevi görüyor.
RGB siz modelinde de mevcut mu bu fan ?

Son düzenleme:

RGB'siz modelinde de mevcut mu bu fan?

St modelinde yok. Spesification bölümünden kutu içeriğine bakarsanız sg olup st de olmadığını görebilirsiniz.

RGB siz modelinde de mevcut mu bu fan ?

Hocam specs bölümünde yazmasa da ST modelinde extra fan ve ekran kartı desteği mevcut. Kendim geçen ay aldım düz 4080 modelini güncelde kullanıyorum. 2k ultra da 59 dereceyi gördüm max oyunlarda. Tavsiye ederim. f5eaf258-cead-4a4a-b99f-83cffb2e0c08.jpeg

Ek olarak kasa ATX ise ölçülerinizi kontrol edin. Muhtemelen uyar ama bende ön fanlara çok yakın oturdu. Ekstra fanı ekran kartını takmadan önce takın ben tekrar çıkar tak yapmak zorunda kaldım.

Hocam specs bölümünde yazmasa da st modelinde extra fan ve ekran kartı desteği mevcut. Kendim geçen ay aldım düz 4080 modelini güncelde kullanıyorum. 2K Ultra da 59 dereceyi gördüm Max oyunlarda. Tavsiye ederim. Eki Görüntüle 2147371

Ek olarak kasa ATX ise ölçülerinizi kontrol edin. Muhtemelen uyar ama bende ön fanlara çok yakın oturdu. Ekstra fanı ekran kartını takmadan önce takın ben tekrar çıkar tak yapmak zorunda kaldım.

Hocam kart şahane zaten hem malzeme kalitesi hem sıcaklık değerleri ama fan durumu garip olmuş. Sg modellerinin hem tanıtım broşüründe hem kutu içeriği bilgisinde yazıyor ancak St'de yazmıyor. Hem koyup hem neden yokmuş gibi davranmışlar tuhaf :) kutu içeriğinde her ikisinde de ekran kartı desteği yazıyor zaten.

Dosya Ekleri

• 4080_16g_super-Turkish.jpg
    4080_16g_super-Turkish.jpg
    47,1 KB · Görüntüleme: 35
  • 4080SuperSGLBGxn1.jpg
    4080SuperSGLBGxn1.jpg
    40,3 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı