Çözüldü Galaxy A5 2015 Home tuşu olmadan Recovery moda giriş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Merhaba, kurtarmam gereken bir cihaz var: Samsung Galaxy A5 2015. Telefon Samsung yazısında takılı kalıyor ve açılmıyor. Aynı zamanda Home tuşu da çalışmıyor. Program aracılığı ile download moda alabiliyorum fakat Home tuşu çalışmadığı için recovery moda girmiyor. Recovery moda nasıl alabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bu tek parça mı 4 parça mı ?
Tek parça bu bunu indirmeyin.
A500H olduğu yazıyor HQ içinde uygun mudur ki ?

Bunu yükleyin.
Buradan 4 parçalı yazılımı indirin.

Buradan yazılımı telefona yüklemek için kullanmanız gereken odin programını indirin.

Tamamdır çok teşekkür ederim dosyayı indiriyorum. İşlem bittikten sonra tekrar yazarım.

@Sezreniş
Hayır sadece telefonu download moduna almanız yeterlidir.
Hocam fail hatası alıyorum. Re-Partition operation failed şöyle bir hata. Telefonda da Secure Check Fail : Pıt yazıyor

Son düzenleme:
Tamamdır çok teşekkür ederim dosyayı indiriyorum. İşlem bittikten sonra tekrar yazarım.

@Sezreniş

Hocam fail hatası alıyorum. Re-Partition operation failed şöyle bir hata. Telefonda da secure check fail: Pıt yazıyor.

A500F olduğuna emin misiniz? Zira telefonun birden çok varyantı var.

Öğrenebileceğim bir yol var mı ?
Download ekranında yazmıyordur muhtemelen 300k tool ile aldığınız için. Eğer okunuyorsa telefonun arka pil kapağında yazar model bilgisi. Ya da telefon türkiye kayıtlıysa fatura veya kutu üzerin de IMEI bilgisinden sorgulama yaparak model bilgisi öğrenebilirsiniz.

Download ekranında yazmıyordur muhtemelen 300k tool ile aldığınız için. Eğer okunuyorsa telefonun arka pil kapağında yazar model bilgisi. Ya da telefon türkiye kayıtlıysa fatura veya kutu üzerin de IMEI bilgisinden sorgulama yaparak model bilgisi öğrenebilirsiniz.
Teşekkür ederim arka pil kapağında yazıyormuş. A500HQ olduğu yazıyor. Rica etsem ona uygun link gönderebilir misiniz? İnternette araştırdım da 4 parçalı bulamadım.

Teşekkür ederim arka pil kapağında yazıyormuş. A500HQ olduğu yazıyor. Rica etsem ona uygun link gönderebilir misiniz? İnternette araştırdım da 4 parçalı bulamadım.
Download SamFW Server'a tıklayıp indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı