Galaxy J5 Boot Ekranında Takılma

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde TR model bir Galaxy J5 var ve bugün durduk yere kulaklık takıldı falan diye bildirimler veriyordu. Belli ki bir sıkıntı vardı yani ve bugün de aniden kapandı ve boot loop denilen olay oldu. İşin kötüsü recovery mode'da wipe data factory reset yapılmıyor mecbur sıfırdan firmware yükleyeceğim fakat sorum şu ki içinde ki resim ve videoları kurtarmam lazım, bunları nasıl kurtarırım? Fikri olan varsa yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Not: Cihazı Türkiye'den aldım ve root falan yok. Recovery mode'a girerken "Sistem güncellemesi yükleniyor..." diyor ve 4-5 sn. içerisinde "Komut Yok" yazısı çıkıyor. Bir kaç defa ses açma tuşuna basınca recovery mode'a giriyor.

Recovery mode'da iken şöyle bir kırmızı yazı var;
E: Table length: 170
E: Verify signature
E: signature verfication is succesful

Wipe data factory reset diyince
E: unknown volume for path [/sbfs]
E: unknown volume "/sbfs"

Diye bir uyarı yazısı geliyor.

Açıkçası ben böyle bir şey ile ilk defa karşılaştım şimdiden çok sağolun.

Arkadaşlar sorun kendiliğinden düzeldi telefon açılıyor yine de fabrika ayarlarına sıfırladım fakat recovery ekrani halen bu şekil; http://i.hizliresim.com/Bv4zXg.jpg

Sizce yine bir problem çıkarır mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı