Galaxy Note 3 Nasıldır?

TC Ali Toplukaya

Hectopat
Yer
Antalya
Arkadaşlar faturalı hattıma ilave olarak note 3 almayı düşünüyorum ancak kullanan arkadaşlarımızın bir fikrini almak istedim. Daha önce S3 kullanmıştım ama sırf rehberin geç açılması yüzünden telefondan soğudum. Root yapmayı düşünmediğim için bu sorun note3 de devam ediyor mu acaba yoksa gayet stabil ve hızlı mı ? Ek olarak cihazdan memnun musunuz? Tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle tavsiye ediyorum.s4 kullanicisiydim daha sonra note 3 ü gorur gormez almaya karar verdim.performans tasarim harika olmus.bu telefonun ozelligi is telefonu olmasi ve uzun sureli sarjli telefon ariyosan hic dusunmeden al derim.ben cok memnunum.ve telefonu goren bune not3 bumu harika gorunuyo diyo.tavsiyemdir

Kesinlikle tavsiye ediyorum.s4 kullanicisiydim daha sonra note 3 ü gorur gormez almaya karar verdim.performans tasarim harika olmus.bu telefonun ozelligi is telefonu olmasi ve uzun sureli sarjli telefon ariyosan hic dusunmeden al derim.ben cok memnunum.ve telefonu goren bune not3 bumu harika gorunuyo diyo.tavsiyemdir

Rehber nasıl geç açılma gibi bir sorun mevcut mu?

Ben Türkiye'deki Samsunglara para vermem gerçekten Türkiye versiyonu ile Avrupa versiyonu arasında dağlar kadar fark var. Parasının hakkını vermiyor. Ve rehber sorunu şuan 4.4.2 kullanıyorum eskisi kadar olmasa da hala var. Stabil olması senin için önemliyse bence iPhone 5S alman daha mantıklı olacaktır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı