Galaxy S III Açılmıyor

Telefoncu nereden öğreniyor, şurdan burdan, bu işlerin harman olduğu yere konu açın yani xda'ya, ss falan atın, kesin çözüm bulurlar. 150 TL soygunculuk.

Birde telefonunuza ne olursa olsun Samsung Türkiye dışında başka telefonculara yaptırmayın, telefonun garantisi yoksa bile Samsung'un kendi servisine verin. Özellikle de ekran kırılma durumlarında, 2 katı para istese de en azından orijinal ekranını takıyor telefonun.

Hocam ilk önce bilgisayarınıza Samsung Kies indirip kurun. Sonra Sanmobileden cihazınıza uygun Stock ROM dosyanızı indirin. Telefon kapalı iken ses kısma + home tuşu + kilit tuşuna basılı tutarak download moda girin, akabinde bir kere ses açma tuşuna basın. Sonrada Odin adlı programı açın ve PDA kısmına indirdiğiniz Stock ROM dosyasını gösterin. Sonrada orijinal USB kablosu ile telefonu bilgisara bağlayın ve start'a basın. Arada Odin yanıt vermeyebilir, sakın dokunmayın. Kendi kendine düzelecektir. Sonra ROM yükleme işlemi bittikten sonra telefon açılırsa Samsung açılış animasyonu gelirse ve bi 10 dakika kadar açılmasını bekledikten sonra animasyon kendini durmadan yeniden başlatırsa USB kablosunu çekin ve bataryayı çıkararak telefonu kapatın. Sonrada bataryayı takarak Recovery'e girin (ses açma + home tuşu + kilit tuşu ile.) akabinde ses kısma tuşuna basarak "Wipe data and factory reset" kısımına gelip yine kilit tuşuna basarak oraya girin, sonrada yine ses kısma tuşu ile aşağı inip "yes" in üzerine gelip kilit tuşuna basın. Sonra herşey sıfırlanacak ve recoverynin ana ekranına atacak sizi. "Reboot system now" un üstündeyken kilit tuşuna basın. Daha sonrada telefon açılacaktır. :) Telefoncu, bakkal telefoncuymuş, fazla abartmış. 10 Dakikalık bir işi var telefonun bu kadar. :D Takıldığın yerde yardımcı olabilirim. :)

Dostum bundan bahsediyorsun galiba; How to Unbrick or Restore Samsung Galaxy S3 GT-I9300

Usta ben tahminen şunu söylim sen sisteme girip telefonun önemli bişeyini silmişsin sonrada hata vermemiş telefon yeniden başlayınca samsung logosunda kalmış telefon brick olmamış onu biliyoru stock rom atmayı denedinmi yada yedek almışmıydın önceden dedigin gibi bilgisayar görmuyo diyom usb drive varmı bilgisayarda.

Kardeşim Dün Gece Driver İndirdim , Asus Tabletin usb kablosunu kullanıcam :)

Evet ama Stock ROM'u Sanmobileden indirin.
Firmwares | SamMobile | Page 3 (Üyelik gerektirir.)

Kardeşim Dün Gece Driver İndirdim , Asus Tabletin usb kablosunu kullanıcam :)

Odin'in telefonu görmemesine buda neden olabilir. Orijinal kablo kullanın, kendi orijinal kablonuz yoksa, illaki çevrende Samsung kullanan vardır, onun USB kablosunu al. :)

Vermedim kardeşim , 4.3 stock kurdum odin 3,09 'dan şimdi Samsung ' yazısında bekliyorum bakalım nolucak ?

Evet ama Stock ROM'u Sanmobileden indirin.
Firmwares | SamMobile | Page 3 (Üyelik gerektirir.)

Odin'in telefonu görmemesine buda neden olabilir. Orijinal kablo kullanın, kendi orijinal kablonuz yoksa, illaki çevrende Samsung kullanan vardır, onun USB kablosunu al. :)

Telefon Odin tarafından tanındı :)

Hocam ilk önce bilgisayarınıza Samsung Kies indirip kurun. Sonra Sanmobileden cihazınıza uygun Stock ROM dosyanızı indirin. Telefon kapalı iken ses kısma + home tuşu + kilit tuşuna basılı tutarak download moda girin, akabinde bir kere ses açma tuşuna basın. Sonrada Odin adlı programı açın ve PDA kısmına indirdiğiniz Stock ROM dosyasını gösterin. Sonrada orijinal USB kablosu ile telefonu bilgisara bağlayın ve start'a basın. Arada Odin yanıt vermeyebilir, sakın dokunmayın. Kendi kendine düzelecektir. Sonra ROM yükleme işlemi bittikten sonra telefon açılırsa Samsung açılış animasyonu gelirse ve bi 10 dakika kadar açılmasını bekledikten sonra animasyon kendini durmadan yeniden başlatırsa USB kablosunu çekin ve bataryayı çıkararak telefonu kapatın. Sonrada bataryayı takarak Recovery'e girin (ses açma + home tuşu + kilit tuşu ile.) akabinde ses kısma tuşuna basarak "Wipe data and factory reset" kısımına gelip yine kilit tuşuna basarak oraya girin, sonrada yine ses kısma tuşu ile aşağı inip "yes" in üzerine gelip kilit tuşuna basın. Sonra herşey sıfırlanacak ve recoverynin ana ekranına atacak sizi. "Reboot system now" un üstündeyken kilit tuşuna basın. Daha sonrada telefon açılacaktır. :) Telefoncu, bakkal telefoncuymuş, fazla abartmış. 10 Dakikalık bir işi var telefonun bu kadar. :D Takıldığın yerde yardımcı olabilirim. :)

Samsung ekranında kaldı biraz ısında usb'den çektim, kapandı , ondan sonra tekrar taktım ve uzun süre sonra şarj ekranını gördüm :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı