Galaxy S3 Mini GT-I8190 ROM

Ha anladım :D Demek sıkılan insanlar da var. Ben sadece performans istiyorum o kadar. Bu telefondan çektikleri mi bir ben bilirim bir de Allah :D
:D Bende asus zenfone 4 var s3 mini'yle aynı fiyat daha hızlı zenfone 4'ü aldığım için pişman değilim
bizim arkadaşta var s3 mini karşılaştırdığımda benimki çok büyük fark atıyor :)

:D Bende asus zenfone 4 var s3 mini'yle aynı fiyat daha hızlı zenfone 4'ü aldığım için pişman değilim
bizim arkadaşta var s3 mini karşılaştırdığımda benimki çok büyük fark atıyor :)
Karşılaştırmak yersiz. S3 mini eski bir telefon. 2013'ün başlarında almıştım ve 950 TL idi. Zenfone 4 daha yeniydi ve özellikleri daha iyiydi.

Arkadaşlar ROM'u kurdum fakat telefon kendi kafasına göre kapanıyor. Kapama/Açma tuşuna basılı tutuyorum yine bir şey olmuyor. Ancak pili çıkarıp takıp düğmeye basarsam açılıyor. Nedendir ?

ROM'da sıkıntı vardır belki. Hangi ROM'u kurdunuz?
Kusura bakmayın. Kapanmıyormuş, ben yanlış anlamışım. Ama kilit tuşuna basınca ekran oldukça geç geliyor. Bir de orta tuşa basıldığında gözüken geçmiş görevler sayfasını bir türlü kapatamıyorum. Ve USB'yi PC'ye taktığım zaman şarj oluyor ama PC algılamıyor.

Son düzenleme:
Kusura bakmayın. Kapanmıyormuş, ben yanlış anlamışım. Ama kilit tuşuna basınca ekran oldukça geç geliyor. Bir de orta tuşa basıldığında gözüken geçmiş görevler sayfasını bir türlü kapatamıyorum. Ve USB'yi PC'ye taktığım zaman şarj oluyor ama PC algılamıyor.
Peki ROM'dan memnun musunuz? Eğer memnunsanız ROM'un ismini söyleyebilir misiniz? Ben de ROM yüklemeyi düşünüyorum da.

Cyanogenmod 12.1 Android 5.1.1 sürümü. Bu sorunlar dışında ROM'u oldukça beğendim. Ama bu sorunlar çözülmez ise telefon kullanılmaz hale geliyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı