Galaxy S3 Mini GT-I8190 ROM

Bu arada ayrıntılı bir şekilde anlatïlmış. Rom yüklemek için root gerekie nasıl root yapıldığınıda anlatmış.
Samsung Galaxy S3 Mini Android 5.0.2 Lollipop Yükleme Rehberi

Not: Yalnız çok dikkatlı olun en ufak hata cihazın bozulmasına neden olur.
Teşekkür ediyorum :) Şuan zamanım yok. Daha sonra bakacağım. Kurulum hakında size son gelişmeleri aktaracağım.
Merhabalar, s3 mini için root ve rom atmak için bu site işinize yarabilir. Galaxy S3 mini Android 5.0.2 Lollipop kurulumu - AndroidPIT ilk başta biraz zor gelebilir alışınca çok kolay olduğunu göreceksiniz kolay gelsin :)

Rica ederim, fakat çok dikkatlı ol.
Anladım. Talimatlara uyarsam bir sorun olacağını sanmıyorum. Fotoğraf ve videoların gideceğini biliyorum peki programlar da mı gidiyor ?

Anladım. Talimatlara uyarsam bir sorun olacağını sanmıyorum. Fotoğraf ve videoların gideceğini biliyorum peki programlar da mı gidiyor ?
Telefonunuzun sistemi değişecek yani herşey gidecek yeni bir sistem kurmuş olacaksınız bu sistem hızlı,oyunlarda kasmayan bir sistem olacak fazla uğraştığınız zaman bozulabiliyor ve düzeltilmesi çok zor

Telefonunuzun sistemi değişecek yani herşey gidecek yeni bir sistem kurmuş olacaksınız bu sistem hızlı,oyunlarda kasmayan bir sistem olacak fazla uğraştığınız zaman bozulabiliyor ve düzeltilmesi çok zor
Fazla uğraşmaktan kastınız nedir ? Fazla yük altında tutmak mı ?

Hayır mesela bir rom atıyorsunuz 2 ay sonra sıkılıp başka bi rom atıyorsunuz falan yanlış rom attığınız zaman telefon
açılmaz hale gelebiliyor..
Ha anladım :D Demek sıkılan insanlar da var. Ben sadece performans istiyorum o kadar. Bu telefondan çektikleri mi bir ben bilirim bir de Allah :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı