Galaxy S5 Aniden ortaya çıkan ikon büyümesi

Battleship353

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir / Karşıyaka
Daha fazla  
Meslek
Şu an Öğrenciyim ama Yazılım Mühendisi
Bugün sabah cihazı kullanırken hiçbirşey yoktu , herşey normaldi . Ama saat 5 civarı telefonu açtığımda sanki başka bir launcher yüklemişim gibi gözüktü menü . Bütün uygulama simgeleri büyümüs ana ekran widgetları değişmişti . Kesinlikle cihaza root denemedim ve farklı launcher uygulaması kurmadım .
Cihazı eski görünümüne nasıl çevirebilirim ?

Galiba güç tasarrufu moduna(Üstün güç tasarrufu) girmis. SceeenShot atabilir misin?

Samsung_Galaxy_S5_ultra_power_saving.jpg

Ultra Güç tasarrufu aldığım günden hiç açmadım o yüzden problemin ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ama bu sabah clean master uygulamasını indirdim ve RAM bölümünden Hızlandıra tıkladım . Telefona garip birşey oldu ben umursamadım ama akşam baktığımda sorun yaşamaya başladım acaba bununla bir ilgisi var mıdır ? Suanlık mobildeyim ancak sabah SS atabilirim .

Telefonunuzda fazla bir oyununuz vb. dosyalarınız yok ise ben fabrika ayarlarına döndürmenizi öneririm. Sorununuz çözülür böylece.

Ben de S5 kullanıcısıyım. İlk defa böyle bir sorunla karşılaşanı gördüm.

CleanMaster'ı silin öncelikle. @Egemen'in tavsiyesi ile sildim ben de. Özellikle ram boşaltmak tamamen zararlı. Ccleaner kurup arada bir önbellek temizleyin yeterlidir.

Tamam şimdi buldum sorununu. Ayarlardan 'Varsayılan uygulamalar'a gir.Ordan ilk sırada, TouchWiz kolay anasayfa yerine TouchWiz ana sayfayı seç. Sanırım yanlışlıkla değiştirmişsin.

Son düzenleme:
Ekranınız bu şekilde mi oldu? Eğer böyle ise Ayarlar'dan Cihaz'a gelip Kolay Mod'u kapatın. Menüde, biraz aşağıdadır.
uploadfromtaptalk1410555277744.jpg

Sanırım Telefon kolay moda geçmiş . Keşke biraz daha önce cevap gelseydi çoktan fabrika ayarlarına döndürdüm :( Cevaplar için teşekkürler .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı