Galaxy S5 vs LG Nexus 5

Doğan Yılmaz

Hectopat
2 hafta içerisinde telefon almayı planlıyorum. İki telefon arasında kaldım;
Biri Samsung Galaxy S5 değeri de Lg Nexus 5, sizce hangi telefonu almak daha mantıklıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nexus 5 en sevdiğim telefonlardan biridir ama Galaxy S5 S801, çok daha iyi kamera, su geçirmezlik, daha canlı ekran gibi çok daha iyi özellikleri var. İkisi arasından S5. Başka önerilere açığım dersen Z2 bakabilirsin.

Niye ''kesinlikle'' S5 almasın? Nexus 5, S5 ile kıyaslanacak bir telefon değil. LG G3'de sorunlu. G2'de her anlamda S5'in gerisinde kalıyor. Bir Z2 kalıyor.

Niye ''kesinlikle'' S5 almasın? Nexus 5, S5 ile kıyaslanacak bir telefon değil. LG G3'de sorunlu. G2'de her anlamda S5'in gerisinde kalıyor. Bir Z2 kalıyor.
G3 sorunluda S5 sorunlu değil mi ? S5'de TouchWiz sıkıntısı olduğu belli, G3'de ısınma sorunu var kabul ediyorum ama G3 daha mantıklı geldi bana. Z2'de olabilir tabii. Nexus'a gelecek olursak en azından güncel bir telefon, sırf güncelliğinden ve saf Android olduğu için tercih ediliyor zaten.

G3 sorunluda S5 sorunlu değil mi ? S5'de TouchWiz sıkıntısı olduğu belli, G3'de ısınma sorunu var kabul ediyorum ama G3 daha mantıklı geldi bana. Z2'de olabilir tabii. Nexus'a gelecek olursak en azından güncel bir telefon, sırf güncelliğinden ve saf Android olduğu için tercih ediliyor zaten.
S5'de Touchwiz sıkıntısı mı varmış? kullananlar sorun olmadığını söylüyor, videolarına bakıyorum yine kasma yok. Sana kasmalar vahiy olarak mı iniyor? telefonun ilk zamanlarında kasma yoktu, lollipop ile de çok daha hızlı ve stabil oldu. Technopat'a bakıyorum, Teknoseyir'e bakıyorum, Shiftdelete'ye bakıyorum kimsede kasma görünmüyor. Hatta lollipop güncellemesini inceliyorlar. Yine kasma takılma gibi sorunlar göremiyorum. Bu da videosu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samsung'u sevmem, ancak kasıtlı olarak kötülenebilecek bir telefon değil S5. Ayrıca Nexus'un güncel olması, donanımsal ve güç olarak S5'den öne geçirmiyor telefonu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı