Galaxy S7 Stock ROM Kurarken Problem

• Konuyu başlatan Alp34
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B

Alp34

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar telefonuma sammobile.com'dan Türkiye için son çıkan 7.0 Nougat sürümünü indirdim. Aşağıda kutu içine aldığımı indirdim.
Adsız.png

Arkadaşlar şimdi merak ettiğim şey şu. Ben bunu yüklediğimde odin son basamakta fail dedi ve telefonda Smart Switch'den düzeltmem gerektiğini söyledi. Burada bir tek benim indirdiğimde Smart Switch işareti mavi diğerlerinde gri resimde gözüktüğü gibi. Bunun bir anlamı mı var ben mi yanlış yapıyorum? O logonun manası "Onu odinden kuramazsın Smart Switch'den kur." gibi bir şey mi demek?

Not: Cihaz yurt dışından gelme. Cihazı Smart Switch ile tekrar kurdum düzeldi ama hala Arap ROM'u var ben Türkü kurmak istiyorum ne önerirsiniz? Bu sammobile'dan indiridiğimi tekrar kurmayı denesem mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak sorduğunuz soruda doğru diyorsunuz. Mavi tik olan sürüm Smart Switch'ten kurabilirsin anlamına geliyor. Gelelim diğer soruna. Eğer cihaz Arabistandan geldi ise Türkiye ROM'unu kuramazsınız. Kurduğunuz takdirde cihaz açıldığında şebeke problemi yaşarsınız. Başka bir ülkenin kodu ile yükleyebilirsiniz çok istiyorsanız. Örneğin Germany. İndirmek istediğiniz yazılımda cihazın içinde halihazırda bulunan kodlar ile uyuşmasına da dikkat etmelisiniz.

Merhaba Alp34, konunun ilgisi yok ama geçmişte sizin tesadüfen çözüldü dediğiniz bir sorunum var. Sdkartım samsung tablet ile sifrelenmişti ancak tablet format attıktan sonra şimdi sd karttaki dosyaları açamıyorum. Dosyalar görünüyor ama açılmıyor. Benzer sorununuz olmuş ve şans eseri çözüldü diyip açtığınız konuyu kapatmışsınız. Yardımcı olabilir misiniz bu konuda?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı