Custom ROM Galaxy Tab A7'ye Android 9'u ham olarak yüklemek

Ugur3838

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Cihazıma Android 9 Pie yüklemek istiyorum. Bunun cihazıma uyarlanmış hali var mı? Yükleme nedenim de SD kart ile hafıza alanımı 64 GB yapmak. İlk defa ROM yükleyeceğim için riskleri nelerdir? Bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Cihazıma Android 9 Pie yüklemek istiyorum. Bunun cihazıma uyarlanmış hali var mı? Yükleme nedenim de SD kart ile hafıza alanımı 64 GB yapmak. İlk defa ROM yükleyeceğim için riskleri nelerdir? Bilmiyorum.

Genelde tabletlere özel official ROM ve Recovery'ler bulunmuyor. Official LineageOS 20 var isterseniz.

Cihazınızın garantisi varsa garanti dışı kalır (OEM kilidi açıldıktan sonra)
Cihazınız brick olma riski vardır brick olması durumunda işiniz zorlaşır (soft brick kurtarılır ama hard brick yediyse geçmiş olsun kurtarması çok zahmetli bir işlem.)

Sorumluluk tamamen size aittir.

Kurulum talimatları ve dosyalar:

Ekstra olarak dikkat etmeniz gereken şey cihazınızın kod adıdır. Kod adı uygun olmayan ROM'ları yüklemenizi asla tavsiye etmem.

Genelde tabletlere özel official ROM ve Recovery'ler bulunmuyor. Official LineageOS 20 var isterseniz.

Cihazınızın garantisi varsa garanti dışı kalır (OEM kilidi açıldıktan sonra)
Cihazınız brick olma riski vardır brick olması durumunda işiniz zorlaşır (soft brick kurtarılır ama hard brick yediyse geçmiş olsun kurtarması çok zahmetli bir işlem.)

Sorumluluk tamamen size aittir.

Kurulum talimatları ve dosyalar:

Ekstra olarak dikkat etmeniz gereken şey cihazınızın kod adıdır. Kod adı uygun olmayan ROM'ları yüklemenizi asla tavsiye etmem.

Brick olduğu zaman ne yapmam lazım ayrıca LineageOS'u kullanan varsa bu dediğim SD kart ile hafıza artırma özelliğini destekliyor mu ve bu LineageOS hangi Android sürümü temelli Android telefonlara Android 10'dan itibaren ROM atmak zorlaştı biliyorsunuz bu OS in temel aldığı Android sürümü nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı