Galaxy Watch 4 44 MM için kılıf önerisi

Sağlam duruyor ama pahalıymış.

Hocam senin durumunda olsam biri bana bu fiyatta bir kılıf önerse bakmazdım bile ama ürüne sahip olan biri olarak bu ürünün ömürlük olduğunu söyleyebilirim. Saat eskir bu eskimez. Erimiyor, çizilmiyor, boyası soyulmuyor ve mükemmel koruyor.

Hocam senin durumunda olsam biri bana bu fiyatta bir kılıf önerse bakmazdım bile ama ürüne sahip olan biri olarak bu ürünün ömürlük olduğunu söyleyebilirim. Saat eskir bu eskimez. Erimiyor, çizilmiyor, boyası soyulmuyor ve mükemmel koruyor.

Öyle ama saat için zorladım bütçeyi şu an karşılayamam.

Öyle ama saat için zorladım bütçeyi şu an karşılayamam.

Bende Watch 4 44mm olan da var zaten ufak tefek çarpmada bir şey olmuyor çok dert değil bir şey almadan da kullanabilirsin. Kaba olan saatler tehlikeli. Gear S3 vardı her yere çarpıyordum Watch 4'ü hiç çarpmadan kullandım. Classic geçince de S3'e benzemesinden dolayı kılıf aldım.

Bende Watch 4 44mm olan da var zaten ufak tefek çarpmada bir şey olmuyor çok dert değil bir şey almadan da kullanabilirsin. Kaba olan saatler tehlikeli. Gear S3 vardı her yere çarpıyordum Watch 4'ü hiç çarpmadan kullandım. Classic geçince de S3'e benzemesinden dolayı kılıf aldım.

İşi şansa bırakmak istemiyorum Hepsiburada'da 70 liralık var bir tane onu mu alsam

Alabilirsin ama 20TL etmeyecek bir şey haberin olsun.

Bir de bir şey soracağım ama bu başlıkla alakasız. Saatin güncellemelerini yapmadan önce şarj 60'ın üstündeydi ama güncellemelerden sonra 20'lere düştü normal mi böyle bir şey ? Sende de olmuş muydu ?

Attığınız kılıf, bezeli ve ekranı korumayacaktır. Sadece çerçeveyi korur.
Bu bağlamda zaten hiçbir işinize yaramaz. Çünkü bileğinizin dışta kalan kısmını çarpmanız daha olası ki bu darbeyi bezel karşılıyor.
İlk atılan kılıfı ben de kullanıyorum. En kötü durumda bile paranızı ona biriktirmeyi deneyin.

Geri
Yukarı