Galaxy Watch 5 vs Huawei Watch GT3

Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sizce hangisi alınmalı? Şu an Watch GT classic (ilk modeli) kullanıyorum. Telefonum Samsung Galaxy M52, Samsung telefon ve saat tam uyumlu olur diye düşünüyorum (sanırım öyle duymuştum). Huawei de uyumlu ama Huawei telefonlar ile daha da iyi diye duymuştum onu da. Sizce hangisi daha iyi? Şarj konusunda Samsung daha kötü ama çok büyük bir sorun gibi gelmiyor bana.

Siz hangisini tavsiye edersiniz, neden? Benim gönlüm biraz Galaxy Watch 5'ten yana.

Düzeltme: Başlığa Watch 4 yazdım ama Watch 5 demek istedim. Watch 5 ve Watch GT3?

Son düzenleme:
Watch5 kesinlikle. Çünkü Watch4'ün baş belası problemi olan batarya sorununu bir nebze olsun çözmüşler Watch5 modelinde. Ek olarak ekranın Gorilla Glass yerine safir olması ve sıcaklık sensörü özelliğinin de gelmesi bir artı.

Samsung telefonun varsa zaten düşünmeye bile gerek yok. EKG ve Tansiyon fonksiyonlarını da kullanabiliyorsun. Çünkü bu özellik sadece Samsung cihazlara açık.

Merhaba konu üzerinden vakit geçmiş ama yine de sormak istiyorum. Benim telefonum Huawei P20 Pro eğer Samsung Watch 5 alırsam eşleşme açısından sıkıntı çıkarır mı?

Merhaba konu üzerinden vakit geçmiş ama yine de sormak istiyorum. Benim telefonum Huawei P20 Pro eğer Samsung Watch 5 alırsam eşleşme açısından sıkıntı çıkarır mı?
Eşleşme açısından sıkıntı çıkarmaz. Sadece EKG ve tansiyon özelliğini kullanamazsınız diye biliyorum. Ben Asus telefonum ile Watch active 2 kullanmıştım sorun olmadı. Şuan aynı saati Samsung cihaz ile kullanıyorum ona göre daha kusursuz diyeyim.

Birçok konuya baktım ama çok arada kaldım Huawei saatin pil performansı beni cezbediyor ama özelliklerde Watch 5 daha iyi duruyor ben belli bir süreden sonra tahminimce özellikle çok kullanmayacağım bazen nabız ölçümü bildirimler görme arama cevaplama vs ek olarak telefon ile aynı marka olduğu için daha mı iyi olur kafam çok karıştı siz ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı