Xbox Game Pass alınır mı?

Hem suçlu hem güçlü diye buna derler yahu, komiksiniz.

Yaşınız da muhtemelen küçük. Böyle dolandırıcılığa devam edin. Aferin size. Hep böyle çalıntı hesaplar alın, 1 dolara 36 ay Game Pass kullanın. Milletin parasının hakkına girin. Tebrik ederim sizi.
22 Nisan 1988 doğumluyum. Bill Gates dedeyi sen mi zengin edeceksin?

Hem suçlu hem güçlü diye buna derler yahu, komiksiniz.

Yaşınız da muhtemelen küçük. Böyle dolandırıcılığa devam edin. Aferin size. Hep böyle çalıntı hesaplar alın, 1 dolara 36 ay Game Pass kullanın. Milletin parasının hakkına girin. Tebrik ederim sizi.
Hocam insanlar bu ekonomiyle her ay enayilik yapıp 160 TL ödemek zorunda değil,Herkesin sizin gibi durumu olmayabilir en makul yöntem olarak bu kalıyor. Yaş mevzusu ne alaka bide ya?😀🤣

Hocam insanlar bu ekonomiyle her ay enayilik yapıp 160 TL ödemek zorunda değil,Herkesin sizin gibi durumu olmayabilir en makul yöntem olarak bu kalıyor. Yaş mevzusu ne alaka bide ya?😀🤣
Yahu crack korsan oynasak suç, yasal hesabı birinden satın alsak da suç... Buna bu kişi nasıl karar veriyor onu da anlamış değilim. Sen git paşa paşa her ay öde 159 lira. Bize karışma.

Yahu crack korsan oynasak suç, yasal hesabı birinden satın alsak da suç... Buna bu kişi nasıl karar veriyor onu da anlamış değilim. Sen git paşa paşa her ay öde 159 lira. Bize karışma.

Çok haklısınız hocam. Mesela sırf bir oyun oynamak için 160 TL verenler var. Ben en son FC24 için almistim 25TL'ye, bir oyun için 160 TL vermemiş oldum.

Hocam insanlar bu ekonomiyle her ay enayilik yapıp 160 TL ödemek zorunda değil, herkesin sizin gibi durumu olmayabilir en makul yöntem olarak bu kalıyor. Yaş mevzusu ne alaka bir de ya?😀🤣

Parasini verip almak istedigi icerigi alan adamlara enayi'mi diyorsun? Hangi dunyada yasiyorsunuz? Bune olum la.

Korsanda dijital bir kopyayı kullanıyorsun, potansiyel bir müşteri kaybediyor adamlar sadece.

Ama bu ayrı bir konu, başkasının ödediği bir şey. Başkasının cebinden çıkan bir şeyi utanmadan 1 dolara alıp kullanmak istemem.

Bir de ekonomiyi de bahane etmeyin buna da yahu. Çalışmıyor musun arkadaşım? 160 TL aylık veremiyorsan vay haline senin.

Kim bilir kimin hesabını çalıp paylaşıyor adam, hala konuşuyorsunuz burada.

@punky
Hayır öyle bir şey demiyorum 😀, Demek istediğim halihazırda ucuza alabilecekken daha fazla para verip bunu savunanlara(yok yasalmış, yok hakkına girmiyoruz insanların falan) enayi diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı