Game Pass Crysis 1 HD Texture Pack kurmak

MeanIt

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Game Pass oyunlarının bir dosyası bile değişse çökme durumu vs gördüm forumda. Crysis 1 yükleyip bir de HD Texture Pack kuracaktım. Çökme olayı doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Abonelik sistemi dahilide pek çok Türkçe yama ve modlar kurdum ve kurmaya devam ediyorum. Hâliyle dosyalara müdahale ediyorum ama bir sorun olmuyor. Önceden oyun dosyalarına müdahale edilmesi engelleniyordu neyse ki onu kaldırdılar. Ayrıca Crysis 1 için HD Texture Pack kurmak yerine Crysis Remastered'a bakabilirsiniz. Abonelik sistemi içeriğindedir.

Abonelik sistemi dahilide pek çok Türkçe yama ve modlar kurdum ve kurmaya devam ediyorum. Hâliyle dosyalara müdahale ediyorum ama bir sorun olmuyor. Önceden oyun dosyalarına müdahale edilmesi engelleniyordu neyse ki onu kaldırdılar. Ayrıca Crysis 1 için HD Texture Pack kurmak yerine Crysis Remastered'a bakabilirsiniz. Abonelik sistemi içeriğindedir.
Remastered versiyonunu görmemiştim hocam hemen bakacağım. Ayrıca teşekkürler bilgilendirme için.
Hocam ayrıca bir şey daha soracağım. Ubisoft vs gibi EA Play'e girince Game Pass üyeliğime dahil olan oyunları kütüphanemde göremiyorum. Kütüphanede görebilmek için atıyorum A Way Out gidiyorum mağazadan "Add To Library" yapıyorum anca o zaman kütüphanede görünüyor. Bu yüzden aslında Crysis Remastered''ın GP dahil olmadığını düşünüyordum. Sizde de bu şekilde mi?
Ve diğer sorum hocam. Baştan belirteyim ki karanlık teması olan oyunları pek sevmem. GTA IV'e de bu yüzden pek ısınamamıştım.
Sizce remastereda şu mod kurulur mu?
Nexus Mods sitesindeki BlackFire's Mof for Crysis Remastered.
Link atardım ama yasak olabilir.

Son düzenleme:
Remastered versiyonunu görmemiştim hocam hemen bakacağım. Ayrıca teşekkürler bilgilendirme için.
Hocam ayrıca bir şey daha soracağım. Ubisoft vs gibi EA Play'e girince Game Pass üyeliğime dahil olan oyunları kütüphanemde göremiyorum. Kütüphanede görebilmek için atıyorum A Way Out gidiyorum mağazadan "Add To Library" yapıyorum anca o zaman kütüphanede görünüyor. Bu yüzden aslında Crysis Remastered''ın GP dahil olmadığını düşünüyordum. Sizde de bu şekilde mi?
Evet, istediğim oyunları EA Play'de arattıktan sonra "yükle"ye basınca kütüphaneye ekleniyor. Tüm EA Play oyunlarını kendi otomatik olarak kütüphaneye eklemiyor.

Crysis 1, 2, 3 Remastered oyunları Game Pass kütüphanesinde görünmüyor. EA Play üzerinden aramanız lazım daha sonra karşınıza bu çıkacak.
1691060091775.png

Üç oyunun da yenilenmiş hâli mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı