Xbox Game Pass nasıl işliyor?

İtemsatış'ta vardır 3 aylık kod satıyolar ama hiç Xbox Game Pass alınmamış olması lazım.

Bağlanacak hesapta olmaması lazım değil mi?

160 lira zaten gayet makul bir fiyat hocam. Fakat kabasakal üzerinde 100 liraya satılıyordu satıcı Xbox. Oradan alabilirsiniz Microsoft Xbox Promo/Trial Kod Xbox PC Gamepass

Bana fazla geliyor ondan demiştim, teşekkür ederim gene deneyeceğim bu 3 aylık satılanlar 25-50TL falan satıyorlar onlar da Riot geçerli değilmiş galiba değil mi?
Bilen yok mu daha ucuza almanın yolunu vesaire.

İtemsatış'ta vardır 3 aylık kod satıyolar ama hiç Xbox Game Pass alınmamış olması lazım.

Riot geçerli değil dedi 1 tane satıcı öyle mi?

Son düzenleme:
Bağlanacak hesapta olmaması lazım değil mi?

Bana fazla geliyor ondan demiştim, teşekkür ederim gene deneyeceğim bu 3 aylık satılanlar 25-50TL falan satıyorlar onlar da Riot geçerli değilmiş galiba değil mi?
Bilen yok mu daha ucuza almanın yolunu vesaire.

Riot geçerli değil dedi 1 tane satıcı öyle mi?
Hocam onların türevini bilmiyorum size başka hesap veriyorlar diye biliyorum o yüzden bağlamaya yapılamıyor olabilir, 100 liraya attığım ürünü alabilirsiniz.

Tamam alacağım, bir hesaptan çıkarıp başka hesaba nasıl bağlıyorsunuz acaba?
LoL için söylüyorsanız lolün sitesinden hesabınıza giriş yapın daha sonra profilinizden ayarlara girin siteden. Orada altta Xbox gamepass gözükecek ona tıklayıp bağlıyorsunuz, çıkman istediğinizde yine aynı şekilde giriş yapıp ordan gamepass kaldırın, başka lol hesabınıza giriş yapın aynı şekilde ordan bağlayın.

LoL için söylüyorsanız LoL'ün sitesinden hesabınıza giriş yapın daha sonra profilinizden ayarlara girin siteden. Orada altta Xbox Game Pass gözükecek ona tıklayıp bağlıyorsunuz, çıkman istediğinizde yine aynı şekilde giriş yapıp oradan Game Pass kaldırın, başka LoL hesabınıza giriş yapın aynı şekilde oradan bağlayın.

Ek olarak ben bir kere almıştım kartım ile kod ile hiç aktifleştirmedim.
0 hesap açmam gerekir mi?

Arkadaşlar Game Pass satın almak istiyorum ama ne işe yaradığını tamamen anlamak istiyorum.
Biraz detay vereyim o zaman.
Kütüphanesindeki tüm oyunları 30 günlük abonelik kapsamında oynayabiliyorsun. Aboneliğin aydan aya değil, 30 günden 30 güne yenileniyor. Ek olarak Game Pass'li olunca bazı oyunlarda indirim elde edebiliyorsun, çok hoşlandığın oyunu sonsuza dek cebe atmak için ideal. Zaman zaman oyunlar kütüphaneden çıkıyor, yerlerine yenisi ekleniyor.

Gelecek oyunlar önceden genelde bu şekil duyuruluyor:
1716402008033.png

Abonelik dahilindeki kütüphaneden gidecek oyunları ise böyle tarih verilerek sayfada bize gösteriyor.
1716402031548.png

Ve şu an bilgisayar özelinde 464 oyun sergileniyor.
1716402109231.png

Ekonomisi bizim gibi olan ülkelere bulunmaz nimet değerinde. Bir günlük döner parasına 30 gün oyunlara doyabiliyorsun.

Geri
Yukarı