Çözüldü Game Pass Skyrim Steam Skyrim'e geçtikten sonra modları silmeden taşıyabilir miyiz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lorizen

Femtopat
Daha fazla  
Game Pass Skyrim'e kurduğum modları tamamen nexusun mod Manager'ı olan Vortex ile kurdum. Steam'den bu indirimler vesilesi ile aldım. Bu modlar mantıken toplam 10 15 GB vardır. Tekrar yüklememe gerek kalmadan ve Vortex'teki sistemi hiç bozmadan (modlara güncelleme vesaire geldiği zaman direkt mod Manager'dan güncelleyebiliyorum falan onu kastediyorum.) Geçirmemin yolu var mı? Ayrıca Steam'den henüz kurmadım. Kayıt dosyalarımı (yaklaşık 4 savede 250 saate yakın oyun sürem var.) Da bozmayacak şekilde olması gerek tabii. Eğer bir yolu varsa bana adım adım anlatabilecek var mı? Çok teşekkür ederim şimdiden. Ha bu arada loot tarzı yardımcı bir şey kuramıyorum Game Pass üçüncü bir yazılıma izin vermediği için. Mod Manager kullanabiliyorum ancak.

Baştan kurayım bari diye skse64 kurmuştum. Modları Steam sürümüne de otomatik olarak kurdu. Ayrıca savelerimin hiçbirisinde de sorun yok. Sorun çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı