Xbox Game Pass üyeliği uzatılabilir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar demek istiyorum. Daha yeni olduğum için bir yanlışım olursa diye hepinizden başlamadan önce özür diliyorum. Sormak istediğim konu ise herkesin bildiği üzere oyun fiyatlarına inanılmaz zamlar geliyor ve dahası da kapıda. Üç yıllık Xbox game pass üyeliği almıştım ki ben gibi birçok insan da bu fırsattan yararlandı diye düşünüyorum. Şu an aktif bir şekilde otuz ay gibi bir üyelik hakkım var ancak bunu daha da uzatmak mümkün mü? En azından dört, beş sene yapamasak bile tekrardan üç yıla tamamlamak mümkün müdür? Yardımcı olan veya olmayan herkese çok teşekkür ederim şimdiden.

Ben de 3 senelik almıştım şu an 1.5 senelik kaldı, bunu uzatmam mümkün mü ve en ucuz nasıl uzatılır alırken microsoft store'dan hediye olarak 6 aylık paketler şeklinde almıştım ve 3 senelik üyelik 700 tl civarına gelmişti şu an ona yakın bir fiyat bulamıyorum en ucuz şekilde nasıl yapabilirim ya da yapabilir miyim, uzatmam mümkün mü ?

Ben de 3 senelik almıştım şu an 1.5 senelik kaldı, bunu uzatmam mümkün mü ve en ucuz nasıl uzatılır alırken microsoft store'dan hediye olarak 6 aylık paketler şeklinde almıştım ve 3 senelik üyelik 700 tl civarına gelmişti şu an ona yakın bir fiyat bulamıyorum en ucuz şekilde nasıl yapabilirim ya da yapabilir miyim, uzatmam mümkün mü ?
Dostum ben de 10.01.2023 tarihinde üç senelik üyeliği on iki aylık üç paket + bir ay ultimate şeklinde almıştım ancak şuan en fazla üç aylık gold live var. Sıfırdan alacak arkadaşlar 3 aylık paketten 12 kere alarak yapabiliyor ama mevcut üyeliği uzatacak arkadaşlar için aylık olarak ultimate almak gerekiyor diye öğrendim bugün. Farklı bir şey bilen birisi düzeltebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı