Game Pass zam yer mi?

Yeyith

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tulpar T5 V23.3.2

CPU: i5-12450H 8C/12T
GPU: RTX4060 8GB 128BIT
RAM: 32GB DDR4 3200MHz
SSD: 1TB M.2 SSD
Meslek
İngiliz Dil Edebiyatı Öğrencisi
Arkadaşlar sorum gayet basit, ben normalde Game Pass kullanmayan birisiyim ama Microsoft'un Blizzard'ı almasından sonra almaya karar verdim. Fikrimce S.T.A.L.K.E.R.. 2 ve CoD serisi Game Pass'e gelirse zamlanabilir diye düşünüyorum o yüzden şunu sormak istiyorum. Eğer benim aboneliğim varsa (12 aylık değil tabii ki de) bir zamlanma gelirse fiyat aboneliğim varken artar mı? Size saçma gelebilir ama bunun aynısını Discord'da yaşadım aboneliğim olduğu için hala daha 30 TL ödüyorum.

Zam yer. Muhtemelen 2 gün sonra zamlanacak.

1698527597738.png

Abonelik devam ederken zam yer. Hesap ayarlarında yinelenen ödeme seçeneği var orada devam ettiğin sürece ne kadar ödeyeceğin yazıyor. Zamdan sonra orası güncellenir.

Arkadaşlar sorum gayet basit, ben normalde Game Pass kullanmayan birisiyim ama Microsoft'un Blizzard'ı almasından sonra almaya karar verdim. Fikrimce S.T.A.L.K.E.R.. 2 ve CoD serisi Game Pass'e gelirse zamlanabilir diye düşünüyorum o yüzden şunu sormak istiyorum. Eğer benim aboneliğim varsa (12 aylık değil tabii ki de) bir zamlanma gelirse fiyat aboneliğim varken artar mı? Size saçma gelebilir ama bunun aynısını Discord'da yaşadım aboneliğim olduğu için hala daha 30 TL ödüyorum.

Artar. Game Pass abonelerine her zaman daha ucuz oluyor fakat diyelim ki oyun şu anda 1000 TL ama Game Pass abonelerine 800TL. Zam geldiğinde 2000 olsa oyun yine abonelere indirim olur 1500 falan olur ama o eski fiyat kalmaz. Alacaksanız bir şeyleri acil alın asla beklemeyin pişman olursunuz sonra.

Microsoft bildiğim kadarı ile Call of Duty'yi satın almıştı. O oyunları da eklerse büyük ihtimal ile zam yer.

XBOX'da artar evet. Bir sonra ki ay zamlı fiyat üzerinden yaparsınız. Discord'un ki özel olarak belirtildi. Abone olmayan üyelere zam. Devam edenler iptal etmediği sürece zamsız fiyat üzerinden fiyatlandırılacak.

Microsoft bildiğim kadarı ile Call of Duty'yi satın almıştı. O oyunları da eklerse büyük ihtimal ile zam yer.
2 gün sonra zam geliyor zaten.

Activison Blizzardı satın aldı. Sadece Call of Duty değil.

1698527770708.png

Yeni satın alımlarla ve ülkedeki dolar-tr kur karamsarlığını da hesaba katarsak, çok büyük ihtimalle zam alacaktır. Kaldı ki geçen aylarda da teklif süresi dediklerinden sonra bir zam gelmişti.

Merhaba,

Türkiye'de yaşıyoruz her şeye zam gelebilir alabiliyorsan uzun vadeli alım yap zaten yapılacak haberleride cıkmaya başladı

Ne kadar gün satın alırsan, paranı öder ve bitiş tarihine kadar kullanırsın. 30 günde 30gün, 3 yılsa 3 yıl... Ben 44 Lirayken 3 yıl aldım ve hala kullanıyorum.

Ne kadar gün satın alırsan, paranı öder ve bitiş tarihine kadar kullanırsın. 30 günde 30gün, 3 yılsa 3 yıl... Ben 44 lirayken 3 yıl aldım ve hala kullanıyorum.

Maalesef kaldırmışlar o 12 aylık paketleri falan aylık alabiliyorsun sadece :/.

Yeni konular

Geri
Yukarı