Game Power Marka Fareler Nasıldır?

Flanqus

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. GamePower marka mouse'ler hakkında ne düşünüyorsunuz. Kalite bakımından Logitech gibi kaliteli switch kullanan markalara kafa tutar nitelikte mi? Lütfen kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

NIGHT-STALKER_1_70_JPG.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasada çoğu ürün Omron switch kullanıyor. Bunların kendi arasında kalite farkları ve basım farkları ve ömür farkları var. Ayrıca mouse kalitesi sadece tuşa basımıyla ilgili değildir. Sensör kalitesi basta olmak üzere malzeme kalitesi ve sunduğu yazılım desteğinin detaylı olmasıyla vb. durumlarla ölçülür. GamePower'ın öyle bir iddiasının olduğunu sanmıyorum alacağınız fiyata göre işinizi görebilir ama daha kaliteli ürünlere bakmakta fayda var.

Bu mouse arkadaşın dediği gibi MotoSpeed V10 kopyasıdır. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve memnunum ama aynı kalitede olduğundan emin değilim. Mouse biraz ağır ve eliniz büyük değilse sıkıntı yaşatabilir. Ayrıca 50TL civarına almıştım, fazlasını hakeder mi tartışılır. Yeni nesil mouselara bakmanı öneririm.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı