GameLoop PUBG Mobile FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 11

smtcvd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar GameLoop PUBG Mobile aşırı FPS düşmesi yaşıyorum ne yaptıysam çözüm bulamadım sistem özelliklerim aşağıdadır yardımcı olursanız çok sevinirim.
Anakart: Gigabyte B450 S2H.
E. Kart: Sapphire RX 580 8 GB 256 bit OC.
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X.
RAM: 16 GB Corsair 3200 MHz.
HDD ve SSD: 120GB ve 240GB SSD 2TB HDD.
PSU: GigaMax 750+80W
Monitör: MSI G2C4 144 Hz 1ms.
İşltm sist: Windows 11 Pro.
Oyun ayarları: Akıcı 90 FPS RAM 8 verdim işlemci otomatikte.
İnternet hızım ADSL 16 megabit ondan kaynaklanıyor olabilimi.

İlk olarak HDD yerine M.2 SSD kullanmanı öneririm daha hızlı HDD yavaş oyun için şu an kullanılmamalı. Windows 11 oyun performansında kötüdür. Çoğu insan 10'u tercih ediyor. Oyunlar için önerilen RAM miktarı da 16 GB 8 verdim demişsin belki 9 ya da 10 GB kullanacak? Son olarak da PUBG Mobile zaten doğru düzgün optimizasyonu olmayan bir oyun FPS'in düşük olması normal ama bu bir anda olmaya başladıysa farklı şeyler olabilir. İstersen kasanın macunlarını yenile tozunu al bakımsızlkktan ötürü de olabilir.

Merhaba arkadaşlar GameLoop PUBG Mobile aşırı FPS düşmesi yaşıyorum ne yaptıysam çözüm bulamadım sistem özelliklerim aşağıdadır yardımcı olursanız çok sevinirim.
Anakart: Gigabyte B450 S2H.
E. Kart: Sapphire RX 580 8 GB 256 bit OC.
İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X.
RAM: 16 GB Corsair 3200 MHz.
HDD ve SSD: 120GB ve 240GB SSD 2TB HDD.
PSU: GigaMax 750+80W
Monitör: MSI G2C4 144 Hz 1ms.
İşltm sist: Windows 11 Pro.
Oyun ayarları: Akıcı 90 FPS RAM 8 verdim işlemci otomatikte.
İnternet hızım ADSL 16 megabit ondan kaynaklanıyor olabilimi.

Hocam merhaba bildiğim kadarı ile GameLoop'ta optimizasyon sıkıntısı var ona nazaran RAM yetersiz kalıyor olabilir. Oyun HDD ise SSD'ye kurun derim.

Hocam merhaba bildiğim kadarı ile GameLoop'ta optimizasyon sıkıntısı var ona nazaran RAM yetersiz kalıyor olabilir. Oyun HDD ise SSD'ye kurun derim.
@İsmail Silahçıoğlu yanıtın için teşekkür ederim game loop ta enfazla 8 ram seçilebiliyor daha fazlası yok oyun ssd de kurulu fakat drop yaşıyorum üstte @ZapsiN dediği gibi win 10 a temiz format atıcam m2 ssd takıp o şekilde deniyeceğim umarım düzelir

@İsmail Silahçıoğlu yanıtın için teşekkür ederim Game loop ta enfazla 8 RAM seçilebiliyor daha fazlası yok oyun SSD de kurulu fakat drop yaşıyorum üstte @ZapsiN dediği gibi Windows 10'a temiz format atacağım M.2 SSD takıp o şekilde deneyeceğim umarım düzelir.

Doğrudur hocam bende yakın zamanda BlueStacks'e indirmiştim fakat oyun bulamamıştı mecbur GameLoop'u indirim. Fakat bende herhangi bir sıkıntı olmamıştı ama genel olarak sorun var emülatör de.
Ona nazaran şu videolara bakın belki işinize yarayabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı