Gamepad Önerisi

Onur33s

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bir gamepad almayı düşünüyorum ama karar veremedim. F310'a baktım kararsızım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz ne kadar? Birde F310'u önermem onu yerine kablolu XBox 360 Controller almanız daha iyi olur. F310'un zaten Trigger ve Bumperları rahatsız o da yetmez gibi D-Pad kısmı da kötü. Ayrıca analogları PS3 gibi ki buda tutuşu zorlaştırıyor.

Ben F710 kullanıyorum bayadır. Küçük kardeşim bebekken dişini kaşıdı büyüdü sağa sola fırlattı hala daha gecikmesiz oyun oynuyorum. :D

O kadar bütçeniz varsa en mantıklısı bunu almanız:
Microsoft Xbox One S Wireless Controller Beyaz Fiyatı
Bu arada ilk çıkan yani şu siyah olan X1 Controller için eğer kablosuz kullanmak istiyorsanız birde yanına kablosuz adaptör almanız gerek ki onun fiyatı da pahalı epey. O yüzden bu yeni beyaz olanları alın çünkü onlarda gerekmiyor. Microsoft hem PC'de hem XBox One'da oynayın yani şu kaldığınız yerde devam edin muhabbetinden dolayı yeni Controllerlarda direk kablosuz bağlantı kurabiliyorsunuz.

Son düzenleme:
Bu arada yaptığınız Türkçe hatalarını düzeltin çünkü yakın zamanda banlanmanız muhtemel. Cümleye büyük harfle başlamanız ve cümle sonuna nokta koymanız gerek. Ayrıca -mısın gibi soru eklerini de ayrı yazın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı