Gamepower Calypso alınır mı?

merssj

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Uzun zamandır yeni bir klavye almayı düşünüyorum. Bütçem çok fazla olmadığı için Gamepower ürünlerine yöneldim ve (ogre, saber gibi ürünleri de araştırdım fakat yay sesi sorunu yüzünden tercih etmedim) Calypso ile karşılaştım. Ürün ile ilgili fazla yorum, değerlendirme olmadığı için alsam mı almasam diye arada kaldım. Klavyeyi kullanmış olan arkadaşlar varsa klavye ile ilgili bir şeyler anlatabilir mi? En azından Calypso alınır mı sorusuna cevap verebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Uzun zamandır yeni bir klavye almayı düşünüyorum. Bütçem çok fazla olmadığı için Gamepower ürünlerine yöneldim ve (ogre, saber gibi ürünleri de araştırdım fakat yay sesi sorunu yüzünden tercih etmedim) Calypso ile karşılaştım. Ürün ile ilgili fazla yorum, değerlendirme olmadığı için alsam mı almasam diye arada kaldım. Klavyeyi kullanmış olan arkadaşlar varsa klavye ile ilgili bir şeyler anlatabilir mi? En azından Calypso alınır mı sorusuna cevap verebilir mi?

Bence, üstünde Gamepower yazan hiçbir ürünü alma.

Sorunu yok diye biliyorum bende.
Alternatif.

Bende Calypso almayı düşünüyorum, birçok kişi tutukluk yapıyor yazmış. Çok iyi indirimlere düşüyor lakin tutukluk sorunu korkutuyor beni.

Emin misin Calypsoda tutukluk sorunu yok ogrede var. araştırmalarıma dayanarak
Tutukluk falan yapmıyor.
Rahatlıkla alabilirsiniz.

Switch zorunluluğun yoksa bunu al:

Emin misin Calypsoda tutukluk sorunu yok ogrede var. araştırmalarıma dayanarak
Tutukluk falan yapmıyor.
Rahatlıkla alabilirsiniz.

Switch zorunluluğun yoksa bunu al:
Değerlendirmelerine bakmıştım, değerlendirmede 2 ay sonra tutukluk yapıyor ve bazı tuşları basmamaya başlıyor yazıyordu.

Geri
Yukarı