Gamepower Devour kablolu çalışmıyor

brkkc06

Decapat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, yeni aldığım Gamepower Devour mouse hem kablosuz hem kablolu kullanılabiliyordu. Yaklaşık 13 gün kullandıktan sonra birden kablolu çalışmamaya başladı. USB takıp çıkarma sesi geliyor, mouse ışığı yanıp sönüyor ancak mouse çalışmıyordu. Kablosuz kullanım için olan USB'yi taktığımda sorunsuz çalışıyor ancak ben oyun oynadığım için kablolu kullanıyorum.

İnternette birçok siteye göz attım ancak benim gibi sorun yaşayan olmamış. Ürünün iade kapsamında olduğu için iadeye gönderdim ancak onlarda sorunsuz çalışmış. USB portlarımda herhangi bir sorun yok, ondan eminim. Driverlar da güncel olduğunu düşünüyorum. Bu sorunu çözmeme yardımcı olursanız sevinirim. Mouse yarın iadeden geri gelecek ve ben tekrar bu sefer garantiye gönderip iade edilebilir belgesi almaya çalışacağım ve ürünü iade etmeye çalışacağım. Ancak iade etmeden de kendim çözüm bulabilir miyim diye yazmak istedim. Nasıl bir çözüm bulabiliriz? Yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca bu sorunu önceden yaşayan kişi sayısı çok az şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı