Gamepower Jin Rainbow 7.1 Surround Gaming kulaklık alınır mı?

Bütçe
600
İroni mi yapıyorsunuz? Daha ürünü incelemeden alınmaz dediğinize eminim. Rampage, Gamepower görünce direkt alınmaz diyorsunuz.
Bizzat Rampage RH1 Hectora kullandım. Hemen pedleri soyuldu. Ürünü değiştirdim. Kullanmaya devam ettim. Bu çöpün üstüne HS50 Pro alınca kulaklarımın pası gitti. Mesajıma beğenmeme atıyorsun bir de.
Bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmayın.
Mesajlarımıza beğenmeme atıyor ya. Daha da komik işte.

İroni mi yapıyorsunuz? Daha ürünü incelemeden alınmaz dediğinize eminim. Rampage, Gamepower görünce direkt alınmaz diyorsunuz.
Buyrun, neden F/P olduğunu ve neden alınabilir olduğu anlatın. İncelemesini yapan çok kişi var zaten. Sponsorlu yerlerde bile dip ses sorunu var deniyor.

Kulaklık almayı düşünüyorum yakın bir zamanda 600TL bütçem var ve Gamepower Jin ideal gibi geldi sizce alınır mı?

Bu ürünü alın gerçekten kalitelidir. Zamanında 240Tl iken aldım gerçekten fiyatını hak eden bir kulaklık. Boş boş Rampage önerenlere kulak asmayın cevap bile vermeyin :D

@hades0 bir sorun mu var? :D

Bizzat Rampage RH1 hectora kullandım. Hemen pedleri soyuldu. Ürünü değiştirdim. Kullanmaya devam ettim. Bu çöpün üstüne HS50 Pro alınca kulaklarımın pası gitti. Mesajıma beğenmeme atıyorsun bir de.

Mesajlarımıza beğenmeme atıyor ya. Daha da komik işte.

HS50 Pro gördüm fiyatınada baktım fakat kısa süreli kullanacağım o yüzden çok para vermek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı