Gamepower Medusa 7.1 alınır mı?

Çok sağ ol kanka cızırtı problemi var mı bir de sesi çok dışarı veriyor diyorlar sıkıntı yaratır mı çok bir de kulakta çok kaba duruyor mu?

1-cızırtı problemi şöyle oluyor kulaklığın kablosunda ses yükseltme ses düşürme mikrofon kapatma tuşlatı var her kulaklığı USB'den söktüğünde ses seviyesi sıfırlanıyor ve bu cızırtı yapıyor fakat kulaklığın sesini oradan 6 tık filan kısarsan cızırtı gelmez. 2-sesi dışarı vermesi görecelidir evet dışarı çok veriyor aile baskınlarında sesi duyabilirler fakat ben bu soruna çözümüm şöyle oldu ailem odama girdiği anda direkt Windows'tan sesi kökten kapatıyorum(çok uzattım anlatmaya çalıştığım şey klavyenin üst tarafında bulunan ses kapatma tuşu) 3-evet kulaklık kaba duruyor fakat bunu fotoğraf ile göstermek daha iyi olur sonuçta dış güzellik görecelidir.

Dosya Ekleri

• IMG_20220304_183620.jpg
    IMG_20220304_183620.jpg
    117,7 KB · Görüntüleme: 139
  • IMG_20220304_183558.jpg
    IMG_20220304_183558.jpg
    133,7 KB · Görüntüleme: 142
1-cızırtı problemi şöyle oluyor kulaklığın kablosunda ses yükseltme ses düşürme mikrofon kapatma tuşlatı var her kulaklığı USB'den söktüğünde ses seviyesi sıfırlanıyor ve bu cızırtı yapıyor fakat kulaklığın sesini oradan 6 tık filan kısarsan cızırtı gelmez. 2-sesi dışarı vermesi görecelidir evet dışarı çok veriyor aile baskınlarında sesi duyabilirler fakat ben bu soruna çözümüm şöyle oldu ailem odama girdiği anda direkt Windows'tan sesi kökten kapatıyorum(çok uzattım anlatmaya çalıştığım şey klavyenin üst tarafında bulunan ses kapatma tuşu) 3-evet kulaklık kaba duruyor fakat bunu fotoğraf ile göstermek daha iyi olur sonuçta dış güzellik görecelidir.

Sizce bu mu Raijin mi?

Kulaklık Gamepower'in.

İki farklı marka olsaydı kalite farkı filan söyleyebilirim belki ama ben sadece Gamepower Medusa'yı kullanıyorum Technopat Sosyal de Gamepower Raijin'le karşılaştırmabilirsin sen incelemeye devam et ben ders çalışmaya gidiyorum yazacağın bir şey olursa geç görebilirim.

Hocam maalesef dolanıyor uzun sürede. daha önce bilgisizliğimden dolayı bu kablo dolandıkca açtım ve kabloda yırtılma oldu. Bundan dolayı garantiye yollayıp yaptırdım ve tekrardan dolanıyor. Geç gördüğüm için özür dilerim.

Dosya Ekleri

• IMG_20220304_191653.jpg
    IMG_20220304_191653.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 129
Gamepower Jin alabilirsin. Ses kalitesi ve mikrofonu fiyatına göre gayet uygun. R6 da Virtual 7.1 ile rahat ses kasılıyor. Yanlış hatırlamıyorsam mikrofunun kendi gürültü engelleme özelliği var. Tek sıkıntısı kablo fazla dolanıyor. Dolanmayıda kulaklığı yukarı kaldırıp düzeltiyorum. Kablo kendiliğinden düzeliyor.

Hocam maalesef dolanıyor uzun sürede. Daha önce bilgisizliğimden dolayı bu kablo dolandıkca açtım ve kabloda yırtılma oldu. Bundan dolayı garantiye yollayıp yaptırdım ve tekrardan dolanıyor. Geç gördüğüm için özür dilerim.

Bence senin buradaki hatan kablonun düğümünü açmak. Ama neden açtın ki zaten uzunluğu gayet yeterli😅

Yeni konular

Geri
Yukarı