GameSatış dolandırıcılıktan dolayı dava edilebilir mi?

nobodyyyyy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Steam hesabı satmıştım GameSatış'ta ş. İmdi video kaydı falan her şeyi aldım. Hesabı teslim ettiğime dair. Karşı tarafta onayladi. Sonra parayi teslim aldim. Hatta parayı çektim siteden. Şimdi Steam hesabı ban yerse falan filan GameSatış'tan dava edilir miyim dolandırıcılıktan dolayı? Hesabı teslim ettiğime dair video kaydım var.

Arkadaşlar ben Steam hesabı satmıştım GameSatış'ta ş. İmdi video kaydı falan her şeyi aldım. Hesabı teslim ettiğime dair. Karşı tarafta onayladi. Sonra parayi teslim aldim. Hatta parayı çektim siteden. Şimdi Steam hesabı ban yerse falan filan GameSatış'tan dava edilir miyim dolandırıcılıktan dolayı? Hesabı teslim ettiğime dair video kaydım var.

GameSatış ilgilenmiyor edilmezsin.

Meali hesabı Steam Destek'ten geri kurtaracağım başıma bir şey gelir mi değildir umarım. Alan adam uğraşırsa kendi dava açabilir, Gamesatış da siteye verdiğin tüm bilgileri savcılığa verir. Ama site kendisi dava açmıyor ki kendi dava açan siteler de var.

Geri
Yukarı