GameSatış sanal kart alınmalı mı?

Merhaba.

Game satişda sanal kart satiyorlar. Ben de Steam için almak istiyorum ama forumlarda bayağı şikayet var. Çogu kişi sorun yaşamiş Steam 30 gun bekletmiş. Para yatmamiş falan filan sizce aliyim mi?
Ben bir kez satın almıştım hiç bir sorun yaşamadım.

Kendi kredi kartımla almak yerine niye bunu alayım
Çünkü taksitle sanal kart alıp oyunları bir nevi taksitle almış oluyorsun.

Aşırı gereksiz? Amacı neyki bunun?
Bilmediğiniz bir şey için gereksiz demek saçma. Sanal kartı taksitle alıp steam bakiyesi satın alabiliyorsunuz ya da direkt oyunu satın alıyorsunuz.

Bilmediğiniz bir şey için gereksiz demek saçma. Sanal kartı taksitle alıp steam bakiyesi satın alabiliyorsunuz ya da direkt oyunu satın alıyorsunuz.
Kendi paranla direkt alsan ya? Taksit nasıl oluyor ayrıca? Paparası Toslası olan çocuk yine taksitli alabiliyor mu?

Aşırı gereksiz? Amacı neyki bunun?
Knk Bazen steam oyun alirken hata vere biliyor ve bu kwrti alip cuzdanina para ekleye bilirsin benim alma sebebim ben azerbaycanliyim ve suan steam turkiye icin cuzdan kodu uretmiyor cok zor cuzdan kodu bulabilirsin bulsanda 20 tl kod 200 tl çok saçma bizde bundan aliyoruz bence gayet mantikli

Gerçektenmi hiç sorun yaşamadinizmi? Ben 300 tl lik kart almak istiyorum ama belirttiğim gibi olumsuz yorum baya var biraz daha araştirib oyle alacagim

Knk Bazen steam oyun alirken hata vere biliyor ve bu kwrti alip cuzdanina para ekleye bilirsin benim alma sebebim ben azerbaycanliyim ve suan steam turkiye icin cuzdan kodu uretmiyor cok zor cuzdan kodu bulabilirsin bulsanda 20 tl kod 200 tl çok saçma bizde bundan aliyoruz bence gayet mantikli

Gerçektenmi hiç sorun yaşamadinizmi? Ben 300 tl lik kart almak istiyorum ama belirttiğim gibi olumsuz yorum baya var biraz daha araştirib oyle alacagim
Hayır yaşamadım. Ben şikayet olarak sadece bir sitede 3-5 tane şikayet gördüm nedense. Biraz da şans işi. Ben 1000 TL'lik sanal kart satın aldım ve steam üzerinden tekte aynı kartla 800 ve 200 TL'lik cüzdan kodu aldım ve hiç bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı