GameSir.Hk'den alışveriş yapılır mı?

TOCA

Hectopat
Bu siteden alırken estra vergi vs gelmiyor değil mi? Bana GameSir t4W wired Controller'i 14.35 dolara veriyor. Bunun gümrük vergisi vs var mıdır? Varsa ne kadardır?

1714333851594.png

@SadeceYiğit sizin bilginiz var mı hocam yanlış hesaplamadıysam bunun vergisi 164,90 TL tutuyor yanlış değilsem? Toplamı 629,90 TL tutuyor galiba, atladığım bir konu var mıdır?

Son düzenleme:
Ben de bir alışveriş yapmak üzereyim bu siteden ama güven konusunda bir duraksadım. Yabancı sitelerde güvenilir alışveriş yaptıklarından bahsediyorlar.

Düzenleme: Gamesir.hk siparişimi gerçekleştirdim. Gümrük vergi vb durumları gelişmeleri buraya aktarıcam.

Son düzenleme:
Bir kişi bile yok mu b

Ben de bir alışveriş yapmak üzereyim bu siteden ama güven konusunda bir duraksadım. Yabancı sitelerde güvenilir alışveriş yaptıklarından bahsediyorlar.

Düzenleme: GameSir. Hk siparişimi gerçekleştirdim. Gümrük vergi vb durumları gelişmeleri buraya aktaracağım.

Kaç günde gelecekmiş hocam?

Düzenleme: Gamesir.hk siparişimi gerçekleştirdim. Gümrük vergi vb durumları gelişmeleri buraya aktarıcam.

Düzenleme2: Başka bir ürün alternatifi bulduğum için siparişi iptal ettim bu yüzden durum güncellemesi yapamıyacağım.

Bir kişi bile yok mu b

Kaç günde gelecekmiş hocam?

Kendilerine sorduğumda yaklaşık yarım ayda teslim edeceklerini söylediler. Yani 15 ile 22 günde büyük ihtimal teslim ederler. Hong Kong firması oldukları için saat farkından geç cevap veriyorlar ama muhakkak cevap veriyorlar.

Düzenleme2: Başka bir ürün alternatifi bulduğum için siparişi iptal ettim bu yüzden durum güncellemesi yapamıyacağım.

Kendilerine sorduğumda yaklaşık yarım ayda teslim edeceklerini söylediler. Yani 15 ile 22 günde büyük ihtimal teslim ederler. Hong Kong firması oldukları için saat farkından geç cevap veriyorlar ama muhakkak cevap veriyorlar.

Ne buldunuz hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı