Gaming gecesinden iyi monitör çıkar mı?

Bütçe
3600-4100
Sanmam, genelde sponsorlu çerçöpleri koyuyorlar oraya. Monitör indirimlerinde İtopya vb. daha iyi.
Peki şu lenovonun fiyatı düşer mi fikrinizi almak istiyorum Elektronik: Lenovo R25I30 165Hz (OC 180 Hz) Monitor 3.999 TL!
yoksa itopyadan monitör en mantıklısı mı?
4k bütçem var.

HDR istiyorum

Nasil bise ariyorsunuz ki bu iyi bence
HDR istiyorum(çok etkilemiyorsa da akıl almak isterim)

İtopya da pahalı işte.

İndirime soktuklarında canım, onun dışında İtopya'nın sitesine bile girilmez ürün bakmak için.

Peki şu lenovonun fiyatı düşer mi fikrinizi almak istiyorum Elektronik: Lenovo R25I30 165Hz (OC 180 Hz) Monitor 3.999 TL!
yoksa itopyadan monitör en mantıklısı mı?
4k bütçem var.

Bilmiyorum hiç. MSI uygun gibi onu alabilirsin IPS olup 4K altında inen monitörler bir elin parmaklarını geçmedi bu ay bile.

İndirime soktuklarında canım, onun dışında İtopya'nın sitesine bile girilmez ürün bakmak için.

Bilmiyorum hiç. MSI uygun gibi onu alabilirsin IPS olup 4K altında inen monitörler bir elin parmaklarını geçmedi bu ay bile.

Ya hani rekabetçi oyunlar için değil de benim renk ve parlaklık bakımından tatmin edebilecek bir monitör arıyorum.
Ha dediğiniz gibi ince hesaptan pek bir şey alınmıyor o da doğru ama geçen sefer 27 inç VA 165 Hz Samsung oddyssey G3 görmüştüm 3.5k ya.
Pek çok kişi bunun VA panelin ucuz olduğu için 3K ya bile değmeyeceğini söyledi.
Samsung ve VA monitörleri ghosting smearing dışı tavsiye eder miydiniz?

Misal zelda,doom vs. oynarken ekran bahar şöleni olsun onu isterim.(hdr, yüksek parlaklık kontrast,bit oranı,gamut ve ips)
Nasil bise ariyorsunuz ki bu iyi bence

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı