Gaming gen İtopya vs gibi siteler mi yoksa vatan mı teknik destek konusunda iyi?

Slyrox

Centipat
Daha fazla  
Yakın zamanda bir hazır sistem alacağım alacağım sistem büyük ihtimal Gaming genden veya İtopya'dan olacak ama bu iki siteyle alakalı forumlarda çok fazla şikayet görüyorum vatandan alışveriş tecrübem var whaatsap hatları var hemen dönüş sağlıyorlar ve aradığınızda hemen bir müşteri temsilcisi size yardımcı oluyor ama vatandan aldığım sistemde bir sıkıntı çıkarsa nasıl yardımcı olacaklar mağazaya götürsem sorunu çözmeleri kaç gün sürecek vs bilmiyorum siz bu fiyat farkına rağmen vatandan alınır oranın teknik desteği iyi der misiniz yoksa ucuzdan al orada da aynı muammele görürsün mü dersiniz?

Elektronik aletlerin ve teknik desteklerin şansa bağlı olduğu kanaatindeyim. Birileri bir firmayı çok överken birileri aynı firmayı yerden yere vuruyor. Hep böyledir. Tüketici olarak haklarınızı bilin ve aldığınız ürünleri araştırarak alın. Sistemi inceleyin, parçalarının kronik sorunları var mı araştırın. Bilindik güvenilir markalara sahip sistemlere bakın. Bütçeniz darsa bilmediğiniz markanın 4080'ini almak yerine bildiğiniz markaların 4070'ini tercih edin. Bu mantıkla 2 defa hazır sistem almama ve onlarca elektronik ürün sipariş etmeme rağmen internet üzerinden yaptığım hiçbir alışverişte dönüp müşteri hizmetlerini aramışlığım yoktur.
Ek: Hazır sistemin birini İtopya'dan diğerini PcKolik'ten aldım müşteri hizmetleriyle bir irtibatım olmadı.

İtopya'dan çoğu kişi teknik destek bakımından çok şikayetçi Vatan Bilgisayar'da tamamen şans gelen tekniker iyiyse çok güzel yardımcı oluyor.

Yakın zamanda bir hazır sistem alacağım alacağım sistem büyük ihtimal Gaming genden veya İtopya'dan olacak ama bu iki siteyle alakalı forumlarda çok fazla şikayet görüyorum vatandan alışveriş tecrübem var whaatsap hatları var hemen dönüş sağlıyorlar ve aradığınızda hemen bir müşteri temsilcisi size yardımcı oluyor ama vatandan aldığım sistemde bir sıkıntı çıkarsa nasıl yardımcı olacaklar mağazaya götürsem sorunu çözmeleri kaç gün sürecek vs bilmiyorum siz bu fiyat farkına rağmen vatandan alınır oranın teknik desteği iyi der misiniz yoksa ucuzdan al orada da aynı muammele görürsün mü dersiniz?
Gaming genden bilgisayar aldım geçen sene anakartı bozuldu 1 ay içerisinde anında değiştiler 1 gün içinde teslim aldım bilgisayarı ilgililer İstanbul'daki şubelerinde falan.

İtopya'dan çoğu kişi teknik destek bakımından çok şikayetçi Vatan Bilgisayar'da tamamen şans gelen tekniker iyiyse çok güzel yardımcı oluyor.

Ben bir de şeyi öğrenmek istiyorum hocam şimdi vatandan aldığım üründe bir sıkıntı çıkarsa mağazaya götürüp Max 1 hafta içinde de temiz bir şekilde bana teslim ediyorlar mı?

Gaming genden bilgisayar aldım geçen sene anakartı bozuldu 1 ay içerisinde anında değiştiler 1 gün içinde teslim aldım bilgisayarı ilgililer İstanbul'daki şubelerinde falan.

Ben bir de izmirdeyim hocam öyle bir sıkıntı da var.

Ben bir de şeyi öğrenmek istiyorum hocam şimdi vatandan aldığım üründe bir sıkıntı çıkarsa mağazaya götürüp Max 1 hafta içinde de temiz bir şekilde bana teslim ediyorlar mı?

Ben bir de izmirdeyim hocam öyle bir sıkıntı da var.
O zaman bilemiyorum ben şubeye götürmüştüm direkt.

1 ay bana çok uzun bir süre gibi geliyor hocam ne yaptın 1 ay boyunca ben sabredemezdim o kadar.

İnce hesap ilgili teknik destek konusunda. Benim deneyimlerime göre. Fakat onlarda da f/p hazır sistem yok. Anca cumadan cumaya gaming gecesinde denk getirebilirsen. Genelde tek tek ürün almak cazip oluyor. Ama size tavsiyem hafta sonları hazır sistem çıkıyor genelde siteler hangisi en uygunsa alın gencergaming pckolik itopya vs. fark etmez. Çok önemliyse teknik destek sizin için cuma gaming gecesi günü incehesapa da bir göz atın.

Geri
Yukarı