Gaming Headset Önerisi

-warpalawas-

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sizce Logitech G35 alınmalı mı? Yoksa onun yerine daha iyisi alınabilir mi? En yakın zamanda almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar ilgilenirlerse sevinirim. Amazon'dan alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala almadıysanız kraken 7.1 öneririm şuan da onu kullanıyorum kesinlikle çok iyi g35 ile karşılaştırmak saçma ve kraken 7.1 kulaklığın sanal surround deneyimi veya performansı logitechlere oranla daha iyi tek eksisi kafanız veya kulağınız büyük ise yarım saate bile ağrıtabiliyor şahsen ben çok rahat buldum ancak şuan ki havalardan dolayı terletme sorunu var.Kesinlikle öneririm :)

Kraken 7.1 alırsanız kesinlikle memnun kalırsınız ancak müzikte bass sevmiyorsanız müzik kalitesinden memnun kalmayabilirsiniz.

@-warpalawas- G35 çok çok iyi bir kulaklık lakin biraz dikkatli kullanmanız gerekiyor. Kafanıza uymasında yardımcı olan kızaklarının bağlantıları kopabiliyor öyle sert darbe uygularsanız. Oyun oynuyorsanız ve oyuncu kulaklığı alacaksanız oyuncu ekipmanları yapan bir kulaklığa yönelin derim. Razer' a oldum olası güvenmedim mouseları ve kulaklıklarında problem yaşatabiliyor. Kaçıncı kez söylüyorum bilmiyorum ama Steelseries' e bakabilirsiniz gönül rahatlığıyla. Ses kartı takıntınız var ise V3 işinizi görecektir. Bizzat ses kalitesini test ettiğim bir modeldir. Kendim V2 kullanıyorum ses kartsız modelini hiç üzmedi şu zamana kadar. Müzik performansı da gayet başarılı. Logitech' in yeni çıkardığı G serisi kulaklıkların da iyi olduklarını söyleyemem zira arkadaşım benim duyduğum çoğu sesi(CS:GO' da ayak sesleri) duyamıyor.

Gayet başarılı. Arkadaşımda var Teamspeak'te duymadığım olmadı hiç. Benim V2'im de de öyle cızırtı falan olmuyor. Dış sesleri engelleyen mikrofona sahip bir de.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı