Gaming laptop önerisi

Godofgoofy

Picopat
Daha fazla  

Herkese selam linklerde belirttiğim gibi iki bilgisayar var. İkisinin de fiyatı ve özellikleri hemen hemen birbirine yakın ama hangisini alsam bilemedim oyun performansı, ısı soğutma kalitesi nedir bilemedim sizce hangisini almalıyım? Bu işten anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Alalı 1.5 ay oluyor ve ben çok memnunum. Biraz daha çıkabilirseniz bütçe olarak bence alınır.

Alalı 1.5 ay oluyor ve ben çok memnunum. Biraz daha çıkabilirseniz bütçe olarak bence alınır.

Nitro 16 daha iyi ve 2K daha ucuz.

7640HS daha iyi hocam, Nitro'daki ekran kartı kaç W? Yani Nitro da alınabilir tabii ben öneri olsun diye attım.

Sanırım 140W. İşlemci olarak farklılıklar olsa bile Nitro 16'nın ekranı, malzeme kalitesi, soğutması daha iyi Victus'tan. Ha bir de Victus'larda işlemci limiti oluyor.

Lenovo'nun Ideapad Gaming 3 modelinde 5600H ve 3060 var. Oyun testleriyle karşılaştırdım 5-10 FPS oynuyor. Ona da bakabilirsin.

O şekilde DDR4'e düşüyor hocam nesil geri gidiyor gereksiz bence
Hocam kafam karıştı sabit elimdeki para 30000₺ hangisi tekniker bir arkadaşıma sordum monster iyi diyor sadece ayrı soğutucu al dedi.Bilmiyorum Acer kaç fps verir cs2 cod mw serisinin birçok oyunu var 2022 den sonra çıkan.

Geri
Yukarı