Gaming oda tasarımı önerisi

Ederleyzi

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba şu an yeni bir eve taşındığım için yeni bir oda tasarımı yapmak istedim. Kullandığım ürünleri resim olarak ekte bırakacağım tam olarak istediğim çift monitör ve kasayı kapsayacak yeni bir masa ve daha güzel gösterecek (poster, tablo ) ve benzeri cisimler önerilerinizi bekliyorum. Şu an sipariş ettiğim birkaç eşya var tam bir harry potter hayranı olduğum için çokca poster tablo aldım ve daha güzel gösterecek şeylere ihtiyacım var.
(Yeni odamda bilgisayarın arka planına posterleri ve tabloları asmayı planlıyorum.)
Monitörleri ve kasayı kapsayacak güzel bir masa ne kadar tutacaktır sizce biraz geniş olmasını istiyorum her şeyin birbirine girmesi çok kötü bana göre şimdi bu bilgisayarı kullanırken bile içim daralıyor.
Bilgisayar Setup:

masa.jpeg

Bence kendiniz odanıza ve keyfinize göre bir masa hayal edip elinizden geldiği kadar çizin. Marangozlardan fiyat alıp en uygunu hangisiyse ona yaptırın. Ben uğraşamam diyorsanız internetten hazır tasarımlara göz atmanızı tavsiye ederim. Yukarıda arkadaşın dediği gibi konumlandığınız yer yazları akşam 6-7'ye kadar ışık alacak oraya bir siyah perde iyi gidebilir.

Burası herşeyini kendim tasarladığım, ölçüsünü çıkartıp kestirdikten sonra toplama işlemini gerçekleştirdiğim, küçük olduğu için cehennem gibi sıcak olan odam. Kestirme işlemi sadece masa için geçerli. Ebatlama yapan yerlerde Mdflam yada tercihe göre fiyat uygun olduğu için Suntalam fiyatı üzerine ebatlama fiyatı ve kenar bandı fiyatları eklenerek toplam rakam belli olur. Tasarlanan modele göre rayıdır, menteşesedir vidasıdır vs vs gibi detaylarla fiyat da artış gösterir.
Benim baba mesleği ve asıl mesleğim mobilya olduğu için rahatlıkla üstesinden gelebildim her detayın fakat herkesin harcıda değildir.

İnternet üzerinden makul fiyatlı bir masaya eklemeler yaparak da kafanızda kurduğunuz bir şeyleri çıkarabilirsiniz.
IMG_20200706_221208.jpg
IMG_20200706_221343.jpg
IMG_20200706_221427.jpg
IMG_20200706_221451_1.jpg

Arkadaşlar merhaba şu an yeni bir eve taşındığım için yeni bir oda tasarımı yapmak istedim. Kullandığım ürünleri resim olarak ekte bırakacağım tam olarak istediğim çift monitör ve kasayı kapsayacak yeni bir masa ve daha güzel gösterecek (poster, tablo ) ve benzeri cisimler önerilerinizi bekliyorum. Şu an sipariş ettiğim birkaç eşya var tam bir harry potter hayranı olduğum için çokca poster tablo aldım ve daha güzel gösterecek şeylere ihtiyacım var.
(Yeni odamda bilgisayarın arka planına posterleri ve tabloları asmayı planlıyorum.)
Monitörleri ve kasayı kapsayacak güzel bir masa ne kadar tutacaktır sizce biraz geniş olmasını istiyorum her şeyin birbirine girmesi çok kötü bana göre şimdi bu bilgisayarı kullanırken bile içim daralıyor.
Bilgisayar setup:

Eki Görüntüle 608845

Yandan agoni açmış dertli dostum benim.

Geri
Yukarı