Garanti 18 yaş altı için kartı var mı?

expart

Hectopat
Merhaba, başlıkta da yazdığı gibi Garanti'den bir banka kartı almak istiyorum ve 18 yaş altıyım havale EFT yapabilmek istiyorum kolayca, İş Bankası'ndan kart aldım ve 18 yaş altı olduğum için anca gidip kayıt ettirmem gerekiyor. Garantide bu durumlarda özgürlük var mı ve bazıları garantinin 18 yaş altına vermediğini sorun çıkardığını söylemiş doğru mu?

Merhaba, başlıkta da yazdığı gibi Garanti'den bir banka kartı almak istiyorum ve 18 yaş altıyım havale EFT yapabilmek istiyorum kolayca, İş Bankası'ndan kart aldım ve 18 yaş altı olduğum için anca gidip kayıt ettirmem gerekiyor. Garantide bu durumlarda özgürlük var mı ve bazıları garantinin 18 yaş altına vermediğini sorun çıkardığını söylemiş doğru mu?

Veli izini ile hesap açabilir ve bu hesaba bağlı banka kartı alabilirsiniz.

Havale EFT yapabilir miyim acaba? Ve bazıları vermediğini her yerin sorun çıkardığını söylemiş doğru mu?
Velinle birlikte bankaya gidip 18 yaş altı banka kartı çıkarttırabilirsin. Ben stajım için ziraat banka kartı kullanmıştım. Ziraatte 18 yaş altı için havale/eft işlemleri kapalı oluyordu. Muhtemelen diğer bankalar içinde durum öyledir.

Bu bankalar 18 yaş altına çok kısıtlama uyguluyor. Ben babam adına Enpara hesabı açmıştım kendim kullanıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı