Garanti Bankası kredi kartı başvurusu

Powerult

Decapat
Daha fazla  
Garanti Bankası başvuru yaptım müşteri hizmetleri aracılığı ile kart yıllık ücret var dedi. İlk kredi kartı basım ücreti dahi var dedi.

Dosya Ekleri

• Ek1ran Alıntısı.PNG
    Ek1ran Alıntısı.PNG
    49,6 KB · Görüntüleme: 145
Başvurunuz olumlu olarak sonuçlandırılmış. Kart ücretleri, kartınıza yansıyor. Her kart için ürün ücreti yok fakat 3. karttan itibaren kart yenileme ücreti alınabiliyor. Kredi kartı için yıllık ücret ödemek istemezseniz Bonus Flexi’ye başvurabilirsiniz. Bonus Flexi’den yıllık ücret alınmıyor ama taksit sınırlaması var ve kampanyalar için katılım ücreti alınabiliyor.

Başvurunuz olumlu olarak sonuçlandırılmış. Kart ücretleri, kartınıza yansıyor. Her kart için ürün ücreti yok fakat 3. karttan itibaren kart yenileme ücreti alınabiliyor. Kredi kartı için yıllık ücret ödemek istemezseniz Bonus Flexi’ye başvurabilirsiniz. Bonus Flexi’den yıllık ücret alınmıyor ama taksit sınırlaması var ve kampanyalar için katılım ücreti alınabiliyor.

Anladım, teşekkürler. Bir de ben ilçede yaşıyorum, şehre bir saatlik uzaktayım, şubesi yok. İlde şubesi var. Kartı almak için şubeye mi gideceğiz, yoksa kargo getiriyor mu ev adresine? Şehre gidemem, uzakta.

Kartınızı kurye ile alabilirsiniz. Şubeye gitmeniz gerekmiyor. Bonus Gold Trink için de “basım ücreti” gibi bir ücret yok. Sadece yıllık 251 TL kart ücreti yansıyor.

Müşteri hizmetleri dedi ücretli. Bilmiyor mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı