Gece aniden korkarak uyandım

Taylan Dinler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Arkadaşlar selam, saat 05:15 gibi aşırı derecede ölüm korkusu hissi ile uyandım. Sanki ölmüşüm ama haberim yokmuş gibi ve astral seyahatteymiş gibi hissediyordum. Bunu bir kere daha +18 korkunç videolar izledikten sonra yaşamıştım 4.5 yıl önce. Aradaki tek fark kalbimin çarpmasıydı. 4.5 yıl önceki yaşadığım panik atakımsı şeyde kalbim çok hızlı atıyordu. Bu gece yaşadığımda ise ölüm korkusu vardı sadece.

Arkadaşlar selam, saat 05:15 gibi aşırı derecede ölüm korkusu hissi ile uyandım. Sanki ölmüşüm ama haberim yokmuş gibi ve astral seyahatteymiş gibi hissediyordum. Bunu bir kere daha +18 korkunç videolar izledikten sonra yaşamıştım 4.5 yıl önce. Aradaki tek fark kalbimin çarpmasıydı. 4.5 yıl önceki yaşadığım panik atakımsı şeyde kalbim çok hızlı atıyordu. Bu gece yaşadığımda ise ölüm korkusu vardı sadece.
Buna genelde karabasan deniyor. Ben de cinli bir rüyadan uyandığımda otomatikmen Felak Nas okuduğumu farkettim. Tabi bunu farketmem Felak suresinin bitimine doğruydu. O kadar korkmuştum ki ağlayamadım bile...

Bende bir fabrikanın içinde koşuyordum tam bir yerin üstünden atlamıştımki yerde bir delik açıldı tam içine düşerken uyandım aynısı yüksek bir yerden düşerken de olmuştu tam düştüğümde uyandım :)

Geri
Yukarı