Geçmişte kalmak

Zamanında mavi bir Broadway'imiz vardı, çok da severdim. Hatta biz aracı satmadan önce kullanma kılavuzunun ilk sayfasını saklamıştım. O sayfa şuan bannerım, yani evet o resmi internetten bulmadım. :D

Ancak sonuç olarak 99 yapımı eski bir araçtı, birde şu ekonomik kriz zamanına denk gelsek asla değiştiremezdik. Broadway ve Şahinlerin kazalarda nasıl ikiye bölündüğünü görüyorsunuz.

1714054825322.png

Bu örneğim garip olabilir fakat anlatmaya çalıştığım şey, insan zihni anıları hatırlarken hata yapabiliyor. Sanki eski zamanlarda olduğumuzdan çok mutluymuşuz gibi.

Ben büyüdüm ya da psikolojim bozuktu, iyice bozuldu.
Bence büyümek böyle birşey.

Yazdıklarınızı okudum. Parası olmayıp S23 yerine 13 almak isteyen birine iyi geçirdikten sonra 24 saat susturma aldım. Pişman değilim böyle enayilerle oynamak hoşuma gidiyor.

Psikoloğa falan gitmem. Devlet olanları ilaç yazar özel olanı paradan saplar. Gitsem boş boş konuşacak ona zaman ayıracağıma evde takılsam daha iyi.

Konu tek bunun üstüne açılsa da tek sorun bu değil.

Maalesef bende de var bu takıntı. Küçükken gördüğüm rüyaları düzenli olarak hatırlarım. Şimdiki zamanda bir olay ya da aklıma birşey geldiğinde bu olayla ilgili yaklaşık olarak eski bir rüya gelir aklıma. Eskiden oturduğumuz mahalleyi, evi ruyalarımda sık sık görürüm. Sanki bundan zevk aliyormuşum gibi ama çok da iyi birşey olmadığına kanaat getirdim. Ne geçmişte, ne gelecekte an'da kal derler..

@AyhanTheAlwaysJunior işiniz ne üzerineydi hocam?
Şuan Bilgi İşlem olarak çalışıyorum.

Yazdıklarınızı okudum. Parası olmayıp S23 yerine 13 almak isteyen birine iyi geçirdikten sonra 24 saat susturma aldım. Pişman değilim böyle enayilerle oynamak hoşuma gidiyor.

Psikoloğa falan gitmem. Devlet olanları ilaç yazar özel olanı paradan saplar. Gitsem boş boş konuşacak ona zaman ayıracağıma evde takılsam daha iyi.

Konu tek bunun üstüne açılsa da tek sorun bu değil.
Sopranos dizisini önermek istiyorum size. Bir mafya babasının psikoloğa gitmesi üzerine başlıyor hikaye, güzeldir.

Ben de zamanında terapi aldım ve bütçesi müsait olan herkese tecrübe edinmeleri adına öneririm.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu izledim. Tekrardan aynı şeyleri hisssettim. Arabayı sattığı yerde arkadaki Kuzey Avrupa tipi yeşillikleri görünce özellikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı