GeForce Experience güncelleme sonrası kasma

merxtk

Hectopat
RAM
16
SSD veya HDD modeli
1tb ssd
Ekran kartı
rtx 3060
Anakart
Tulpar t7 20.3
İşlemci
İ7 10875H
Herkese selam. Baştan detaylı yazayım. ETS 2 oynarken GeForce ile alt+F3 ile filtre yapmak istedim fakat desteklenen bir oyunda deneyin yazısı çıktı. Araştırdığımda ise GeForce Experience'nin güncel sürümü olmadığını fark ettim. Bende sitesinden güncel olanı indirdim kurdum. Sonrasında uygulama içinde bir güncelleme vardı 600 MB civarı onu da indirip kurdum. Sonrasında oyuna tekrar girdiğimde filtre çalışıyordu fakat oyunda bayağı bir kasma meydana geldi. NVIDIA Denetim Masası ayarlarımın da değiştiğini, solda bulunan seçeneklerin azaldığını fark ettim. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden kaynaklandığı hakkında bilgim yok ama yeni güncelleme sanırım sorunlu yazılımsal bir sorun var bende yayın yapıyorum ve ekstra kayıt alıyorum oyunu daha düne kadar ful ayarlada oynuyordum şu an kasma meydana geliyor dönüşlerde falan feci bir şekilde hatta yayın ayarlarımı bile değiştirmek zorunda kaldım umarım bir çözüm sunarlar.

Neden kaynaklandığı hakkında bilgim yok ama yeni güncelleme sanırım sorunlu yazılımsal bir sorun var bende yayın yapıyorum ve ekstra kayıt alıyorum oyunu daha düne kadar ful ayarlada oynuyordum şu an kasma meydana geliyor dönüşlerde falan feci bir şekilde hatta yayın ayarlarımı bile değiştirmek zorunda kaldım umarım bir çözüm sunarlar.
Benim sorunumuz kendiliğinden düzeldi. İlk güncelleştirme sonrası hep oluyor bunlar, bıktım artık Win11'den.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı