GeForce NOW GAME+ deneyimlerim

Yaklaşık 1 yıldır Avrupa sunucusunda Basic pakette oynuyordum. İlk ön kayıt yaptıranlardan olduğum için fiyatlar açıklandığı gün paketler benim için satın alıma açıldı. 75 TL olan Premium paketi satın aldım. Öncelikle internet hızım 10 Mbps, 10 Mbps önerilen hızın altında evet ama işler aslında internet hızına göre değil interneti kaç kişinin kullandığına bağlı. Misal ben test etmek için evdeki bütün elektronik aletlerden Wi-Fi'yi kapattım ve oyuna girdim. Sonuçlar beni şaşırttı, resmen 10 Mbps ile yağ gibi oynuyordum. Diğer türlü test ettim ve telefonumdan video açtım, sonuç beklediğim gibi her şey piksel görünüyordu. Yani size önerim "İnternet hızım düşük, oynayamam." demeyin benim yöntemi deneyin ona göre karar verin.

Şimdi görüşlerime gelelim.
-Gecikme gerçekten gözle görülür biçimde azalıyor.
-İddia edildiği gibi bütün oyunlar 60 FPS bir şekilde RTX açık oynanabiliyor. Sistem oynayacağınız oyuna göre ekran kartını ayarlıyor. Ben Destiny 2'ye girdiğimde bana RTX 2080 ekran kartını verdi. Dying Light oynarken ise RTX 2060 veya 1080 ekran kartı verdi. Size hangi ekran kartını verdiğini görmek için oyuna girince "Control+alt+F6" kombinasyonu ile ekran kartı ve ms değerlerini görebilirsiniz.

Merak edenler için 10 Mbps ile Dying Light oynadım ve videosunu GeForce NOW üzerinden çektim, görüntü kalitesine bakmak istiyorsanız videoyu izleyebilirsiniz. Oyunda çok fazla kol ve kafa kopma sahnesi vardır, rahatsız oluyorsanız izlemeyiniz!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı