GeForce NOW premium üyelik olmasına rağmen sıra bekletiyor

uurcanfdn1

Hectopat
Para ile üyelik 3 aylık ilk ay çok güzeldi sıkıntısı yoktu ama 2. ayda sürekli beni uzun sıralara atar oldu. Oysa Premium olmama rağmen böyle olması çok saçma değil mi?

1671995902197.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabul edilebilir bir şey değil. Ceza bile almaları gerekir. Hem nakit parayı cebe indiriyorlar hem de hizmeti sunmuyorlar. Seni saatlerce sırada bekletmesi bir hizmet değil. Bunun hakkında insanlar daha çok sesini çıkartmalı.

O yüzden siz siz olun Steam kullanın 😊
Ayrıyeten bu bildiğin insanları dolandırma yöntemi.
Europa Universalis IV

Aynen biliyorum . Hiç bir fiziksel gereksinim bulunmadan internet aracılığıyla oyun oynatıyor aslında güzel sistem ama bekletmesi kötü işte yeterli sunucu yok .

@Faraeen

Aynen biliyorum . Hiç bir fiziksel gereksinim bulunmadan internet aracılığıyla oyun oynatıyor aslında güzel sistem ama bekletmesi kötü işte yeterli sunucu yok .

@Faraeen
Xbox binlerce liralık oyunu hem ücretsiz sağlıyor hem de XCloud ile aynı hizmeti sunuyor. Tabi şu an geliştirme aşamasında çok sağlıklı değil VPN ile ama geldiği an ortalık karışır. 500 lira oyuna ver 150 lira GeForce'a ver, üstelik sıra bekle. Game Pass ile ayda 45tl'ye aynı hizmetin fazlasını alıyorsun. Umarım en yakın zamanda hizmeti kullanabiliriz. Aylık 150tl olsa yine f/p olarak gayet iyi. Bilgisayarın mı yok, oyuna ayıracak bütçen mi yok, al bir aylık GamePass merak ettiğin oyunu oyna 1 ay sonra iptal et.

Geri
Yukarı