GeForce NOW'da Call of Duty gözükmüyor

ProTr

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler yakın zamanda CoD serisi GeForce NOW'a eklendi. Ben de arkadaşımdan Steam hesabını ödünç alıp GeForce NOW ile oynayacaktım fakat bugün oyun GeForce NOW kütüphanesinde gözükmüyor. Gelip geri siliniyor üyeligim de var fakat neden böyle anlamadım. Bunun bir çözümü var mı yoksa GeForce NOW TR'den mi kaldırdı oyunu?

Yok 3 oyunu da kapsıyor 2 gün önce gözüküyordu dün girmeye çalışırken bakıma alındı diye uyarı verdi bugün tekrar denedim oyun yakalamayı başarsam bile oyun artık mevcut degil diyor.

Bilemiyorum eklenirse güzel olur şu an yurt dışı hesaptan deniyorum girmeyi orada açılıyor oyun fakat çok sıra var.

Bilemiyorum eklenirse güzel olur şu an yurt dışı hesaptan deniyorum girmeyi orada açılıyor oyun fakat çok sıra var.

Sanırım Türkiye serverlarında bir sorun var normalde çok kullanmam GeForce NOW ancak bugün Witcher 3 için sıraya girdim ve 4 defa takılı kaldı sıra 1 saat beklememe rağmen ilerlemedi.

Buradan bakabilirsin hem Türkiye sunucularında sorun var hem de Call of Duty'de

Geri
Yukarı