GeForce NOW'da Cyberpunk kasıyor

Ömerft12

Centipat
Daha fazla  
GeForce NOW Cyberpunk kasıyor. Sorun internetten değil internet yetiyor, sorun Gameplus'ın sunucusundaki bilgisayarın kasması, ama sıkıntı şu ki ben performans testi yaptığımda bilgisayarın içinde 2080 var diye gösteriyordu. 2080 60 FPS bir şekilde Ultra ayarlarda kaldırması lazım ama kaldırmıyor. Oyunda FPS'yi arttırmak için grafikleri kısmak zorunda kalıyorum. Bunun bir çözümü var mı, bilen varsa yazabilir mi?

GeForce NOW Cyberpunk kasıyor. Sorun internetten değil internet yetiyor, sorun Gameplus'ın sunucusundaki bilgisayarın kasması, ama sıkıntı şu ki ben performans testi yaptığımda bilgisayarın içinde 2080 var diye gösteriyordu. 2080 60 FPS bir şekilde Ultra ayarlarda kaldırması lazım ama kaldırmıyor. Oyunda FPS'yi arttırmak için grafikleri kısmak zorunda kalıyorum. Bunun bir çözümü var mı, bilen varsa yazabilir mi?
Bunu bende yaşıyordum. Ya internetten ya da kullandıkları sistemden dolayı oluyor. Bu durumu GamePlus'ın çözmesi lazım yeni sistemler toplayarak. Kasıyorsa da zaten yapacak bir şey yok grafikleri mecburan kısacaksınız yüksek grafiklerde oynarsınız ama.

Bunu bende yaşıyordum. Ya internetten ya da kullandıkları sistemden dolayı oluyor. Bu durumu Gameplus'ın çözmesi lazım yeni sistemler toplayarak.

Oyunu oynadıysanız hangi ayarları önerirsiniz?

Bunu bende yaşıyordum. Ya internetten ya da kullandıkları sistemden dolayı oluyor. Bu durumu Gameplus'ın çözmesi lazım yeni sistemler toplayarak. Kasıyorsa da zaten yapacak bir şey yok grafikleri mecburan kısacaksınız yüksek grafiklerde oynarsınız ama.

Kasıyor denmez ama FPS 40'a falan düşüyor.

Geri
Yukarı