Geliştiricilerinin %66'sı oyunlarını PC için geliştiriyor, PC son 10 yılın en baskın platformu oldu

Ula bir bitmediniz sizlerde. Sana ne kardeşim adamın hayatından? Ula oturmuş oradan klavye başında milletin hayatını eleştiriyor. Kimsiniz oğlum siz? Kendinizi ne zandediyorsunuz?

Adam ister konu açar ister açmaz, ister tartışır ister tartışmaz seni bağlayan durum ne?

Ula geçiyorsunuz PC karşısına bugün kimi ezebilirim bugün kime sataşabilirim diye geziyorsunuz.

Keko musun sen?

Konsol oyuncuları kendilerini Tony Soprano sandıkları için muhtemelen bu konuyu görmeyecekler. (GoW PC'ye çıktı diye salya sümük hüngür hüngür haykırarak ağladılar)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam teknoloji forumunda haber niteliğinde bir konu açıyor ve üzerine tartışıyor. Demek ki bu konu adamın ilgi alanı ve teknoloji de bu adamın hobi alanı. Fakat senin gibi hayatında en ufak bir ilgi alanı olmayan, hobi kelimesinin tanımından bihaber olan, ana dilini düzgün kullanabilmekten yoksun ve son dediğine bakarsak her ortamda "Yav kardeşim gidin bir kız eli tutun yav!" diye kendince böbürlenmeye çalışıp karşısına çıkan her kıza aval aval bakarak dili tutulan mankafa bir adam gelip bu konuya girerek bu cevabı yazmaya yüz bulabiliyor. Gerçekten çok utanç verici. Allah yakınlarına sabır versin!
Adamın hobisinin sürekli konsollara sallayıp oha işte oyun şirketleri hep pcye yatırım yapıyor konsol kullanan fanboylar ağlasın gibi Bi durum olacağını zannetmiyorum ve o elamanın hobisini ilgi alanı olmadığını nereden çıkardın? konuyu başlatan arkadaşın nasıl Bi fantazisi var bilmiyorum ama her konusu böyle bırakın isteyen istediği platform üzerinden oyun oynasın.

Ula bir bitmediniz sizlerde. Sana ne kardeşim adamın hayatından? Ula oturmuş oradan klavye başında milletin hayatını eleştiriyor. Kimsiniz oğlum siz? Kendinizi ne zandediyorsunuz?

Adam ister konu açar ister açmaz, ister tartışır ister tartışmaz seni bağlayan durum ne?

Ula geçiyorsunuz PC karşısına bugün kimi ezebilirim bugün kime sataşabilirim diye geziyorsunuz.

Keko musun s

Emin ol keko dediğin arkadaş haklı konuyu başlatan elamanı ne zaman görsem aynı konu yok işte PC çok kar ediyor konsollar edemiyor veya Sony oyunları PC'ye getiriyor PlayStation fanboylar üzgün :D PS oyunları kar etmiyor bunu millet okuduğunda sanırım konsol kullanan oyuncuları oha olamaz nasıl olur sanırım artık PC alma vakti geldi diye dediğini zannediyor bu tartışmalar 10 yıl önceki konu umarım arkadaş vizyon sahibi bir eleman olup herkesin her platformda oyun oynayabileceğini anlar.

@Zobordogordo ne zaman bir mesajını görsem kaba dil kullanımı ve yazım kurallarına uymayan mesajdan dolayı raporluyorum. Ne diyeyim, Allah sizle birlikte olan kıza sabır versin. Malum ben sürekli kaba dil kullanan bir insan ile birlikte olmak istemezdim.

Yav bırak bu mahalle ağızları yapan insanları. Engelle geç. Ağır konuşacağım da 3 gün tatile gitmek istemiyorum.

Nasıl zamanında PS oyunları PC'ye geliyor diye ağlayan ağır hasarlılar varsa bu konudaki dilinde pek aşağı kalır yanı yok. PC, PS, Xbox herhangi bir platformun veya ürünün fanı olmak gerçekten üzülünecek bir durum. Bu arada haberin içeriğinden bağımsız konuştuğumu da belirteyim.

Keko musun sen?

Bu arada, bu mesajı alııntıladığım bir kişiye yazdım. Moderatörler silmiş. O yüzden yanlış anlaşılmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı